Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy határozatlan félénk 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy határozatlan félénk 28 éves csinos nő, aki szüleinél lakik még, az ilyen igények mellett kb, mennyi ideig számíthat szinglisségre?

Figyelt kérdés

Húgom nemrég szakított a pasijával és egy hónapja keresi a párját, de sajnos sikertelenül.

Külső nem számít neki, és mivel volt már extrém kövér vagy nála alacsonyabb pasi is , így valóban nem számíthat neki a külső. Nyilván gondolom, azért valamilyen szinten fogja meg.

Egzisztencia sem számít neki, mivel ő is szüleivel él, ezért nem várja el a férfitől az egzisztenciát.

Ami fontos neki az az hogy nagyon figyelmes legyen a férfi vele, nagyon szeresse, tudjon adni neki és hűséges legyen.

Sajnos ilyen férfi nincs nagyon, azt panaszolja, hogy minden férfi csak azt akarja tőle, még a szerinte nem előnyös külsejű férfiak is.

Hány hónapig lesz még szegény szingli?


2016. szept. 14. 08:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem te vagy ez a hölgy?
2016. szept. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Mit tud ő nyújtani? Mármint mi az ami érdekessé tudná őt tenni egy férfi számára? Van valamilyen célja, hobbija, elfoglaltsága, érdeklődése ami meg tud fogni valakit? Vagy csak úgy elvan, és majd lesz-ami-lesz alapon éli az életét? Kegy közös pont, érdeklődés, kikapcsolódási lehetőség sokat tud számítani, legalábbis nekem pl fontos, hogy szeresse, érdekelje olyan dolog, amit én is szeretek, hogy az élményeket meg tudjuk osztani.
2016. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem fogom is magamat reklámozni, hogy én milyen vagyok, arra jönnek majd a többiek, meg neked a privát áradat :D (Első kommentelő kérdése sem véletlen) Viszont azt elmondom, hogy szerintem sok ilyen férfi van, csak nyitott szemmel kell járni, és próbáljon élni a lehetőségekkel. Ha szimpatikus neki egy férfi, akkor próbáljon pár jelet küldeni, amit ha vesz a férfi, akkor alakulhat a dolog :) 23/F
2016. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

"egy hónapja keresi a párját"


bakker. ha 5 éve keresné, akkor lenne releváns ez a kérdés. Így a röhej kategória.

2016. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Hát jah, a kérdesből is látszik, hogy idióta vagy a testvéreddel együtt.
2016. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Noren1989 ***** válasza:
62%
Tehát gyakorlatilag ül a szobába, és sír az exe után, erre akartál rámutatni? Vegyen egy golden retrievert, az jó társa lesz.
2016. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

Szia


Nézd, csak azt tudom kérdezni amit az előttem lévők is. Ő mit tud adni? Alapvetően nekem nincsenek nagy elvárásaim. Nekem van saját, független életem és vannak céljaim, amibe nem fér bele MÉG EGY "eltartom a másikat mert lusta dolgozni" kapcsolat. De szerintem ez érthető. Legyen munkája és egy normális világnézete. Legyenek közös témáink, vagyis nagyjából azonos legyen az érdeklődési körünk. Nagy vonalakban ennyi lenne. Szerintem nem írtam le semmi extrém dolgot.

2016. szept. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Kivancsi lettem.. Mutatkozon be nekem, 26 fiu vagyok, sportos alak , egyedul elek magam teremtetem meg mindent magamnak bisztositottam mar az eletem.
2016. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

1 hónapja keresi a párját?

És hány hónapig lesz szingli?...

28 vagyok én is, a jelenlegi kapcsolatom előtt 1 évet voltam egyedül. És még ez sem számít extrém soknak...

Türelem...

2016. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%

"Legyen munkája és egy normális világnézete. Legyenek közös témáink, vagyis nagyjából azonos legyen az érdeklődési körünk. Nagy vonalakban ennyi lenne."



tehát BÁKIVEL összejönnél, aki ezen kritériumoknak megfelel?

2016. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!