Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó csinos nők között is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csinos nők között is van olyan domináns irányító típus, aki a visszafogott, félénk irányítható fiúkat szeretik?

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Álmodj, királyfi...
2017. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem láttam, de biztos van.
2017. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En eddig csak ronda noket ismertem, akik szerettek a papucsokat.
2017. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. Miért ez külső függvénye???
2017. szept. 27. 16:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, minden jó nő álma egy óriáscsecsemő.. Ja, nem.
2017. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4# Nem, inkabb arrol lehet szo, hogy a ronda no se kell senkinek es a papucs ferfi sem, igy inkabb osszeallnak egymassal.
2017. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a baj ezek a tulajdonságok nagyon gyakran együtt járnak az életképtelenséggel. Én például elég határozott személyiség vagyok, mégis ezt "várom el" a páromtól is. Nem kell papucsférj, én nem irányítgatok senkit se.
2017. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen párt kettőt is,ahol a nő az irányító és a férfi meg az "igendrágám" típus.Igazából logikus a dolog mert két dudás nem fér meg egy csárdában és ha a nő domináns nagypofájú és a férfi is az, akkor abból állandó üvöltözés tányérdobálás ,nagy szakítások és újra összeborulások lesznek ami lehet hogy jól mutat egy brazil szappanoperában de hosszú távon nem működnek jól.
2017. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Szőrös nő is van. Bejegyzett fajnevük: Vamp
2017. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagyok.
2017. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!