Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit gondoltok akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok akkor, amikor láttatok egy férfit (aki tetszik) érzelmet kifejezni egy másik nő iránt?

Figyelt kérdés

Itt egy olyan helyzetre gondolok, amiben lehet még nem voltál, de képzeld bele magad. Egy férfi akkor még nem vett észre téged, nem kerültetek még elég közel egymáshoz, de már szemtanúja voltál annak, hogy egy másik nőért odavan. És itt most nem önmagában arra gondolok, hogy bejön neki, hanem arra, hogy láttatok gazdag érzelmeket egy férfitól, amit egy másik nő váltott ki belőle. Például szerelem az elején, amikor összejöttek, vagy éppen csalódás, hogy -egyébként hamar- vége lett.


Ez után jössz a képbe te. Ő is egyedülálló. Kialakulhat valami, mert szimpatikusnak tart.

Hogyan befolyásol téged az, hogy korábban, nem is annyira régen, láttad őt más nőért erős érzelmeket táplálni? Akkor az elején mit gondoltál volna, és most utólag mit gondolnál? Megpróbáltad volna már akkor elcsábítani a másik nő elől, ha alkalmad lett volna, vagy hagytad volna hadd menjen, ha bele van habarodva?

És utólag mérges vagy érte? Vagy esetleg tetszik is, hogy nem csak egy "jól nézel ki, kő kóla" pasi, hanem annál romantikusabb?



2020. nov. 6. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Mit lehetne gondolni?

Evidens, hogy reménytelen.

Ad acta.

2020. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Felejtős a pasi. N
2020. nov. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szóval azért, mert ha a férfi elsőre nem téged vett észre, nem is tudta még, hogy tetszik neked, akkor már egész életre elvesztette az esélyét nálad?
2020. nov. 6. 23:35
 4/13 A kérdező kommentje:
Vagy megindokolnátok, hogy miért?
2020. nov. 6. 23:36
 5/13 A kérdező kommentje:
(Még kiegészítem azzal, hogy akkor még annyira nem is ismert téged, mint a másik nőt)
2020. nov. 6. 23:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt, hogy így értelme nincs bármit is kezdeni pláne, ha neki nem jön össze, és utána én jönnék a képbe, nem szeretnék kivetítő képernyő lenni, akire ráképzelheti azt a másik nőt akiért még mindig odavan. Tehát olyan pasival nem kezdek, akinek nem én vagyok a minden.


Ha meg összejön akkor meg csak annyit, hogy pá, aztán lépek tovább, minek időzzön a gondolatom olyannál, aki másért van oda.


Nem is értem ezt a kérdést, senki nem akar második lenni, vagy pótlék.

2020. nov. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező mégis mit vársz? Ha nem elsőre vesz észre hanem a másikat és utána velem kezd a pasi és felszabadul a másik és mégis rájön hogy a pasi tetszik neki és a pasinak is ő, akkor kell az nekem hogy megalázzon, mert mégis ő kell neki? Nem kell az árnyék szerep semmilyen szinten! Milyen esélyekről beszélsz hm? Minek hogy aztán bőgés és csalódás legyen a vége így vagy úgy? De igy ugyanugy második lenne a pasi ebben a helyzetben ergo lánc lánc eszterlánc szindróma. Nekem nincs szükségem láncreakcióra sem semmi ilyesmire.


Ha oda vissza van tetszés akkor legyen tiszta és egyedülálló tetszés ne szerelmi több szög.

2020. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha az emberekkel a gondolatuk is sétálna láthatóan, akkor a pasi azzal a nővel jönne randira amit velem szervezett le, akiért odavan. Szerinted szeretnék gruppen randit? Nem!


Te szeretnéd ezt a helyzetet? Ilyen opciókkal szerintem te se.


Legyél érzelmileg is egyedülálló ne csak látszólag. Szóval ha te vagy a nő akkor én nem kezdenék olyan pasival akinél csak pótlék lennék. Ha a férfi vagy akkor meg tiszteld annak a nőnek az érzéseit aki előtt hős szerelmes voltál egy másik nő iránt és ne akard megbántani azzal hogy felveszed másod pótlék szerepre. Ilyen egyszerű. Nem hinném hogy túl lennél az elsőn. Nem kivetítő eszköz a nő.

2020. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy tetszik valaki az semmi, nem jelenti azt, hogy akarok tőle bármit. Egy ilyen után simán lezárnám magamnak a dolgot, szóval ha később akarna tőlem bármit akkor ahhoz már rég késő lenne. Én ha egyszer bezárok egy kaput, azt már soha többet nem nyitom ki.
2020. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6-7, kicsit félreértettétek a helyzetet. Azért a másik nőért odavolt, de már nincs és többet nem is lesz semmi köztük.
2020. nov. 7. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!