Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek meg, ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg, ha azt mondják, hogy 30, de főleg 40 fölött már lefőtt a kávé?

Figyelt kérdés

Főleg a férfiaknak, de a nőknek is. Utóbbiaknak azért könnyebb, mert általános férfitöbblet van, így még az 50-es nő is kaphat Pumped Gabo külsejű álompasit, ha jól tartja magát. De feleségül őt sem fogják venni meg a gyerekeit pesztrálni, maximum szexelni velük. Ennyi.


De férfiaknak már 30 fölött sanyi van... És lehet szépíteni, hogy "Én jól tartom magam, 15 évet letagadhatok, 30 fölött lettem igazi macsó, stb." de ettől még ez csak önáltatás...


Mindig ÖNMAGUNKHOZ kell hasonlítanunk önmagunkat. Nem a szomszédhoz vagy a nálunk is szerencsétlenebbekhez. Ennél fogva akinek 30 alatt nem sikerült becsajoznia annak 30 fölött CSAK ÉS KIZÁRÓLAG azért sikerült, mert beérett munkája gyümölcse. A diploma és szakmai gyakorlat olyan munkakörbe repítette, ahol jól keres és kiteljesedhet, összegyűjtött addigra annyi pénzt, hogy növelte az életszínvonalát, ami a nők számára is láthatóvá vált, addigra megtanulta, hogyan öltözködjön stílusosan, hogyan kommunikáljon a nőkkel... A végtelenségig lehet ragozni. Egy a lényeg: Ha ugyanez a tudás már 18-20 évesen meglett volna benne, ha a szülők alárakták volna ennyi idősen az ingatlant, kocsit, ügyvezetői igazgatói pozíciót saját vállalkozásban, akkor fiatalon MÉG SIKERESEBB LETT VOLNA.


Tehát azért lett sikeres, mert az ÖNMAGA KORÁBBI LÚZER VÁLTOZATÁHOZ hasonlítja magát. Ez viszont nem azt jelenti, hogy 30 fölött ne főtt volna le a kávé, csak azt, hogy az béka segge alatt lévő ultralúzer fellőtte magát a csillagos égbe és emiatt ő most azt hiszi, hogy ő a valaki... De olyan valakiről beszélünk, aki elérte a plafont, ahonnan már csak lefelé vezet az út a lassú öregedés és leépülés felé és sosem tapasztalja már meg, hogy milyen lett volna 20 évesen gazdagnak, sikeresnek és jóképűnek lenni.



2020. nov. 7. 06:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
92%
Unalmasak már ezek a kérdések.
2020. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
79%

Jól van, kisfiam. Majd leszel 30-40 éves te is, és akkor TALÁN megérted, miért érezzük mégis jól magunkat ennyi idősen is. De szerintem te így fiatalon sem érzed jól magad, ha nem így lenne, nem arra vernéd, hogy "most aztán jól megmondod" az idősebbeknek.

Egy 32 éves, családos nyanya, aki köszöni, jól elvan az életében, sőt, még céljai is vannak.

2020. nov. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy fattyú kölyke? A legtöbb nő házasságban vagy stabil párkapcsolatban szül. Lehet, hogy negyven évesen elválik vagy egyedül marad, de köszöni szépen, akkor is jól érzi magát és el tudja magát tartani a többség. Szexre bármikor találunk pasit, ha ez a vágyunk. Párkapcsolatot találni nemtől függetlenül nehéz dolog, de rendkívül gyakori hogy negyvenes, ötvenes, gyerekes ismerőseim új párkapcsolatba kezdenek vagy újra házasodnak. Nyilván nem egy ilyen nőgyűlölő topronggyal, mint te vagy, az ilyet minden életkorban kerülni kell.
2020. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
97%

Már megint te vagy az a hülye “30 felett mindenki nyanya” kérdéseddel?

Szerintem a múltkor már elküldünk egyszer a picsába.

2020. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
12%

Olyan orszagban elek Azsiaban, ahol 10% alatt van a valas a hazassagokban (nem 60 valamennyi). Ahogy megfigyeltem, van valami, amirol a "bezzegnyugaton" senki sem szol. Megpedig az, hogy itt fiatalon hazasodnak az emberek, ami meg fontosabb, hogy tobbnyire gyerekkoruk ota ismerik egymast a felek, egyutt dagonyaztak a rizsfoldon 5 evesen mar. Vagyis koran kialakul egyfajta kotelek. Mivel korai eletkorban hazasodnak (altalaban az iskola befejezese utan kapasbol), ebben az eletszakaszban az ego kiforratlan es keplekeny, igy jobban egymashoz idomulnak a felek.


Osszevetve azzal, hogy 30 felett megismersz valakit "az utczarol", akivel semmilyen gyerekkori elmeny nem kot ossze, hanem full vadidegen.... Hat ez csak a szar tologatasa....


Tehat a valasz: azert vannak megsertodve, mert a realitaserzekuket felulirta a hurraoptimizmus.



36F incel

2020. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
90%
Párkapcsolatokban nyilván egy incel tud megbízható véleményt mondani....Ja, nem.
2020. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
15%
Attol h incel mèg láthatja h körülötte mi van, mikyen kapcsolat es melyik működik vagy sem...Nem vak egy incel sem
2020. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Vaknak nem vak, de ő maga még nem volt párkapcsolatban, tehát fogalma sincs, ő hogy reagálna, hogy viselkedne. Az ázsiai példa pedig azért nem releváns, mert itt az emberek életcélja nem a túlélés hangyamódra hanem az egyéni célok megvalósulása. Úgy is mondhatnám, mi más célból keresünk párt.

Egy európai férfi boldogtalan lenne, ha az iskolából a csúnya osztálytársnője mellé kényszerítenék szaporodni és családot fenntartani. Akkor már inkább választaná az egyedüllétet és máris nem hívná incelségnek. Mert akkor már megértené, hogy ez is választás kérdése.

2020. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

Nyugaton is regen koran hazasodtak az emberek (nemcsak Azsiaban), a nagyszuleim is 18-20 eves korukban eskudtek, gyerekkoruk ota ismertek egymast. Es itt is ezt latom, tehat mukodik. Ha nekem kene most 36 evesen beengednem valakit az eletembe csak ugy a nullarol, nem menne. Azert, mert az egom berogzult es kikristalyosodott, nem formalhato tobbe. Akit 36 evesen megismerek, az idegen es az is marad.


Megjegyzem, hogy nekem 12 eves koromban volt egy kornyezetvaltozas, koltozes, utana meg a "nyocosztaly" elvegzeset kovetoen iparitanulonak mentem, ahol csak az anyagismeret-tanar volt nonemu :)


Tehat nekem mar itt lefott a kave, joval 30 elott :)


De mara mar elfogadtam, mert a helyen van a realitaserzekem.

2020. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
59%
Férfiaknak valóban lefő a kávé 30 felett, nőknek még nem.
2020. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!