Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 35 év feletti, elvált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 35 év feletti, elvált, túlsúlyos többgyerekes nők miért nem fogadják el, hogy nekik már lefőtt a kávé társkeresés terén, és lejjebb kell venni az igényeiket?

Figyelt kérdés
Ilyen "adottságokkal" a piacon nem túl kapósak, mégis hatalmas elvárásaik vannak (ne legyen kopasz, vonzó legyen, sármos, stb.). Tudomásul kell venni, a korukbeli jó pasik már elkeltek, vagy ha szinglik is, inkább választanak gyermektelent.
2020. júl. 23. 13:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Én nem raknám lentebb a lécet.

Ha csak rosszat kaphatok akkor inkább nem kell semmi.

Tehát vagy olyannak adok esélyt aki tetszik vagy senkinek.


Bár én nem vagyok 35+ os és nő se. :D

2020. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

Téged ez miért zavar? Ilyen adottságokkal és elvárásokkal valószínűleg nekik lesz rosszabb, nem neked. Téged ez miért foglalkoztat?

Ilyenek az emberek sajnos... mindenki jobbat és jobbat akar.. szemet hunyva az fölött, hogy ők hol is állnak ezen a társadalmi "rang" létrán. De ez egy olyan embert, aki normális prioritásokkal rendelkezik, nem kell hogy zavarjon.

2020. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell lejjebb adni az igényeket, hiszen ha talál akkor jó, ha nem nem, az is az ő felelőssége. Nekem az igényeim nőttek a válásom óta. Mondjuk én eleve nem akarok gyerektelent, de valamiért mindig azok futnak belém. Ők meg azon háborognak, hogy elvált apukát keresek. Nektek semmi sem jó. És most is felépítettél ide egy szalmabábot. Vannak elvált anyukák, akik túlsúlyosak és vannak,akik nem. Vannak egy és többgyerekesek. Vannak, akik gyerektelent keresnek és vannak akik nem. Te most itt azon keseregsz, hogy nekik sem kellesz.

Közben mi is nők vagyunk, a szerelmet keressük, ha nem jön, nem sokan érjük be kevesebbel. Szerinted egy rosszul sikerült házasság után egy már eleve nem kellő pasassal akarunk lenni? Jobb egyedül, mint megalkudni, ez az igazság.

2020. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Mindenkinek joga van a saját igényeihez ragaszkodni, legfeljebb sosem lesz párja!

A kérdésed akkor lenne releváns, ha ez a nő te lennél, és azt kérdeznéd, hogy miért nem tudod lejjebb adni az igényeidet, bár akkor sem kapnál választ. Nem kellene azt hinned várva a lepattanó nőket, hogy bárki egy magadfajta lúzerre ráfanyalodik.

2020. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
62%
Kérdezd meg Norbit.
2020. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Mert a nők nem úgy gondolkoznak, hogy ha én ezt-azt tudom nyújtani (vagy nem tudom nyújtani), akkor ennek megfelelő férfi is jó lesz, hanem úgy, hogy nálam a punci, ezért minden körülmény között a legjobb pasi jár. És ha nem kapok top-kategóriás pasit, az csak a férfiak selejtes mivolta miatt van.
2020. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
#6 Ostobaság. Én nem várok el többet, mit amit nyújtani tudok, de ilyet sem találok.
2020. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagyok túlsúlyos, viszont 40+ éves. Miért is kéne lejjebb adnom? Akkor akár a férjemmel is maradhattam volna, aki még jól is néz ki, csak elég sz@r volt vele élni.

Értsétek már meg, hogy nem mindenáron akarunk kapcsolatot, hanem olyat szeretnénk, amiben jól tudjuk érezni magunkat. Ha ilyet nem találunk, akkor megpróbáljuk jól érezni magunkat pasi nélkül. Ennyi.

Egyébként meg kopaszon is lehet vki tök vonzó.

2020. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Sok pasi néhány teljesen alap elvárásnak sem tud megfelelni egy 40-es, 167 magas, 63 kilós nőnek.

Nagy elvárás, hogy legyen minimum pár centivel magasabb , és ennyi idősen azért ne a szüleivel lakjon, meg legyen kocsija?

2020. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Az a baj, hogy azt hiszitek, hogy a nők mindenképpen akarnak valakit maguk mellé. Hát nem. 32 éves vagyok, 2 gyerekkel, a válás közelében sem voltam soha szerencsére, meg túlsúlyos se vagyok, de ha elválnánk a férjemmel, tuti, hogy én se adnám lejjebb. Szexre úgyis találok bármikor pasit, amúgy meg inkább vagyok egyedül, mint valami "szódával elmegy" pasival. Minek lennék ilyennel? Dugni így is tudnék, a mindennapokat bírom egyedül is, pénzem nekem is van. Egyáltalán nem létszükség egy akármilyen pali.

(egyébként én pl nem feltétlen akarnék gyerektelen pasit, teljesen jó egy max 40 éves elvált apuka is, ha igényes, okos, vicces, nem dagadt, és normálisan él)

2020. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!