Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 évesen félek attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen félek attól, hogy párkapcsolatot kell kialakítanom és családot alapítani. Ez normális így? Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Én még fiatalnak érzem magam ahhoz, hogy kapcsolatom legyen, a családalapítás meg gyerekvállalás gondolatától a hideg kiráz!

Nem akarok ilyenekkel foglalkozni, én még gyerek akarok maradni. Hiszem még csak egy kisfiú vagyok.



2020. nov. 9. 02:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem KELL egyiket sem megtenned.
2020. nov. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az nem normális, hogy olyan miatt parázol, amit nem is kell csinálnod. Ha nem akarsz, akkor ne alapíts családot. Ilyen egyszerű. Hidd el, valószínűleg nem sok embert érdekel, hogy mit csinálsz.
2020. nov. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Semmit nem kell, de azért felnőni érdemes, ha már a korod erre predesztinál. Párkapcsolata kora tizenévesen is sokaknak van, és eszükbe sem jut, hogy ehhez bátorságot kellene gyűjteni. Kezdj el ismerkedni, nem az örökre való elköteleződést kell megtalálnod rögtön, csak egy olyan embert, akivel jól érzed magad, a többi jön magától. Ha meg nem sikerül, akkor majd jön más, aki boldoggá tesz, és te is őt.
2020. nov. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Azt csinalsz amit szeretnel, ne hagyd h a tarsadalom ostoba elvarasai es nyomasa nyerjen. Ha nem akarsz nem kell se barátnőt/feleseget se hazassagot se gyereket vallalnod. Ha te jatszani akarsz akkor jatszol, ha te szexelni akarsz ha tudaz akkor azt teszed. De csak is azt ami jol esik es nem azt amit elvarnak toled, a te eleted erezd jol magad es majd ha ugy erzed vagj bele olyanba amibe ugy erzed mar képes vagy mar.
2020. nov. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se kötelező. Le kell sz4rni mit mondanak a környezetedben.
2020. nov. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 évesen is itt tartok... 😄 Illetve párkapcsolatom az már volt, 2, az utolsó viszont szakítással együtt is annyira megviselt, hogy amiatt nem igyekszem kialakítani egy újat. De hogy család meg gyerek? Uhh nem kösz. Hát, szar amikor jönnek a megmondóemberek, hogy mit hogyan kéne csinálnom, de már fejlesztem a leszarom hozzáállást. Tedd ezt te is, ne nyomasszon más élete meg véleménye, csak magaddal kell elszámolnod az út végén, nem a szomszéd Mariskával.
2020. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha kisfiú vagy, akkor miért a felnőtt kapcsolatok rovatot tolod?


Kisfiúknak ott a tini rovat, esetleg a videójátékos

2020. nov. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7

Merr 22 éves vagyok

2020. nov. 9. 08:55
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

22 évesen:

vagy felnőtt vagy (akkor nem hívod magad kisfiúnak, és nem is gondolsz magadra így), akkor el tudod dönteni, hogy akarsz e gyereket, családot, és a döntéseddel élsz. Ez a felnőtt lét.


vagy "kisfiú" vagy, ahogy magad írtad, akkor irány a tini rovat. Teljesen mindegy, hogy hány évesen, ha a gondokodásd még gyerek, akkor a gyerekek között a helyed.



Ugye tudod, hogy felnőtt nem attól leszel, hogy elmúltál e 18 éves, hanem attól, hogy kisfiú vagy e még.

2020. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

De hát egy tini csaj meg fiatal lenne hozzám

Felnőttem, de gyerek maradtam. Vagyis nem nőttem fel, csak az életkorom alapján skatulyáztak be felnőttnek! De legszívesebben le is tagadnák legalább 6 évet

2020. nov. 9. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!