Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan férfi, aki azért nem tud normális kapcsolatot kialakítani, mert szégyelli az anyagi helyzetét?

Figyelt kérdés
Az igazi putris szegénységre gondolok, amitől minden nő menekül. És mindez Budapesten, ahol a legmagasabb a nők elvárása.

2019. márc. 13. 12:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Van saját lakásod?
2019. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%

Budapesten alapból magas az elvárás, 150 000 Ft a rezsi, ha albérletbe akarsz menni, miről beszélsz akkor?


Amúgy meg az ilyen macskajancsik ne nőt akarjanak, hanem tegyék rendbe az életüket anyagilag, és utána akarjanak barátnőt.

2019. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%

"Amúgy meg az ilyen macskajancsik ne nőt akarjanak, hanem tegyék rendbe az életüket anyagilag, és utána akarjanak barátnőt."

Aha, szóval a nő használhatja anyagi egérútnak a kapcsolatot, de a férfi ne is gondoljon arra, hogy amíg csóró, addig nője lesz.

Mondom ezt úgy, hogy nincsenek anyagi gondjaim, sőt.

2019. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%

#3


Mindenki a kényelmes utat választja. Megértem azokat a nőket, akik nem akarnak csóró pasikkal lenni, ugyanis én sem lennék együtt csóró nővel, akit nem kellene eltartanom.


A legjobb, ha mindkét félnek van saját (jó) keresete.

2019. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
9%

"Aha, szóval a nő használhatja anyagi egérútnak a kapcsolatot, de a férfi ne is gondoljon arra, hogy amíg csóró, addig nője lesz."


Igen, így működik a világ. A férfiak a nők külsejére buknak. A nők a férfiak külsejére, viselkedésére és egzisztenciájára buknak.

2019. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Budapesten minimum rendelkeznie kell a férfinek saját lakással/ házzal , autó, jó anyagi háttér , diploma , nettó 500 ezer /hó. A sportos testalkat meg szép pofit , magbabiztos viselkedést ne is említsük mert az alap !
2019. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
# 6, nem csak Budapesten. :)
2019. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

Én pont ezért nem költöztem Pestre, hanem maradok egyelőre az így is lakosságban top 5 közt lévő egyetemvárosban, ahol suliba is jártam. Azok a barátaim, akik Budapestre mentek tanulni és aztán dolgozni, mind mondják, hogy mekkora szívás és amikor látogatóba megyek hozzájuk évente párszor, én is látom, hogy mekkora különbségek vannak a pesti és vidéki nők elvárásai között.


27/F

2019. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%

7.

Nálunk Szegeden minden oké. Nincs kocsim, 3 szobás albérletben lakom 2 másik lakótárssal, van néhány millió ft megtakarításom és párszázezres fizetésem és köszi, jól megy a csajozás, ismerkedés.

2019. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Oké, akkor én leszek a kivétel...

Szakmunkás minimálbér, csinálom az egyetemet. Nincs lakásom, kocsim. Nem nézek ki jól, de adok magamra.

Vidéken becsúsznak lányok, komoly kapcsolatra is akadnak jelentkezők. Nem sok, de vannak.

Akármikor felmentem haverhoz, lányhoz Bp-re, tök könnyen tudtam ismerkedni. Sokkal nyitottabbak voltak a lányok, az anyagiakkal meg különösebben nem foglalkoztak. Sok lánynál láttam, hogy ők is vidékről költöztek fel, szóval tisztában vannak azzal, hogy húzós az élet.

2019. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!