Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Művésszel vagy zenész foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művésszel vagy zenész foglalkozású emberrel lehet egy normális komoly párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Valahogy nem úgy érzem, de hátha ti rácáfoltok.
2018. nov. 6. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Legfeljebb ha a hobbija a művészet. Egyébként én is azt tapasztaltam, mint te.
2018. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Két zenész rokonom is van, mindketten már házasok. Szóval lehet.
2018. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Az egyik ismerősöm tanár, a férje zenész. 25 éve házasok.
2018. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És rendőrrel? :D
2018. nov. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt zenész barátom (könnyűzene), komoly szinten űzi, ebből is él. Hát az nem tisztázódott hányszor is csalhatott meg... De állandóan úton volt, kevés volt a szabadidő, kaotikusak voltak a találkozoink is. Állandó rohanás volt,egy ebédet nem lehetett nyugodtan megenni, mert neki gyakorolnia, mennie kell. Stb. Azt vettem észre, hogy a szintén zenész barátainak vagy jóval fiatalabb barátnője van (10-15 év) vagy feleségük, de szarrá csalják őket. Idősebb 60-70 éves zenészek vagy egyedül, vagy 20-30 évvel fiatalabb csajokkal. Nyugodt, kiegyensúlyozott élete egyiknek sincs. De ez csak az egyik oldala, sokan ilyenek, viszont vannak kivételek (valahol nagyon nagyon mélyen bujkalhatnak:DD). Exem is ebbe az irányba tart, 15 éves barátnővel az élen, stb. Szerintem nem élet ez... Az elején még én sem láttam pontosan mi is a probléma, vagy hogy lesz ez, dehát így lett. Nem véletlenül az exem. Egyébként a kapcsolatunk elején nagyon megbízható embernek tűnt, akinek helyén van az esze,de később egyre inkább az ellenkezőjét láttam. Nehéz és nagyon más világ ez.
2018. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!