Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-39 éves férfiak, szavazzato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-39 éves férfiak, szavazzatok! Tényleg létezik ez a 2 kategória, amit egy kommentelő írt? 1. kategória: a férfinak csak egy kicsit tetszik külsőre a nő, így maximum szexre akarja. 2. kategória: a férfinak nagyon tetszik a nő, barátnőnek akarja.

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 18:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, nálam létezik ez a 2 kategória.
Nálam ez nem így van.
28 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem. A pasiknak a dugnám és a nem dugnám kategória létezik, a szeretet értelmezhetetlen számukra.
2020. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A 0. kategória az, ha a férfinak szexre sem kell a nő, mert egyáltalán nem tetszik neki, ezt kifelejtettem. Szóval vannak ilyen szintek vagy sem?
2020. nov. 10. 18:08
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem, van akit szeretek úgy ahogy van, mert az egész emberbe szerelmes vagyok. Nem érdekel ha alacsony, pattanásos, kicsi a melle, stb mert látszik rajta hogy szeret engem és törődik velem.


Valamint van az aki csak testileg tetszik, de mint ember idegesítő vagy nem passzol a látásmódunk. Volt ilyen csaj is, de ő nem értett egy viccet se, mindig lelki nyomorult volt, stb.

2020. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Egy ilyen bunkó (és eléggé igaztalan) általánosítás hogyan kaphat 100%-ot, mint amit az első írt? Ez mégis micsoda?


A hármas pedig kapott egy nullát, mert... csak?


Én is kapok mindjárt, mert ugye "micsoda dolog ez".

2020. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Edricus! Itt bárki nyomhat 1000 lepontozást is egy nap, így bármely értelmes kommentet poénból is lehúzhatnak. Ha az a kérdés, hogy melyik a kedvenc színed, te bármilyen színt írhatsz, le leszelpontozva. Ultra gáz és gagyi ez az oldal, de főleg az olyan szellemileg retardált, érzelmi analfabéták, akik ha már az ő életük sz*r, akkor lepontozom a másik embert életet élnek.


Sebaj, nem az számít hogy mi megy ezen a hulladék oldalon, hanem hogy TE ki vagy a való életben. Tudom, tudom... ne mondj semmit! Jó gyerek vagy Edricus, csak ezt Te nem hiszed el. Én hiszek benned!

2020. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez így hülyeség, ha rádnyomul a pasi akkor valószínű külsőre bejössz neki. Az hogy csak szex lesz belőle vagy komoly kapcsolat sok mindenen múlik. Pl a legtöbben nem fognak komolyan venni ha könnyen beadod a derekad, szeretik ha kicsit nekik kell hajtani a nőért. Illetve nagyrészt személyiségen is sok múlik mennyire passzoltok. De amúgy nyilván vannak egyszerűbb lények is a férfiak közt is akiknek van a dgnám meg a nem kategória, de azért akadnak ennél fejlettebb egyedek is szerencsére😃
2020. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pont, hogy nagyon kell tetszenie külsőre, hogy csak szexet akarjon tőle. (fizikai vonzalom kell a szexhez)

De szerintem ez a 2 kategória úgy, ahogy van, butaság. Tetszenie kell és ha tetszik, akkor barátnőként is tetszik. Ez pedig relatív, lehet, hogy a haverom szerint akár ronda a nő, ha nekem tetszik. Én vonzónak találjam, ez számít.

2020. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én férfiként nem tudnék olyannal összefeküdni, aki bármilyen szempontból is akár, de belsőt tekintve nem felel meg számomra, nem ismerem, nem bízok meg benne valamilyen szinten.

Pontozzatok le, de ez így van. Nem egy csajt utasítottam vissza, azért mert nem volt igazán az esetem. A jó külső édeskevés, az egy kis pénzzel bárkinek lehet, nem nagy szám.

2020. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem, a férfiak különböznek ebben a nőktől. Többségében csak olyanokkal szexelnek, akiket vonzónak tartanak szexuálisan, a nők körében evolúciós berögződés, hogy hörcsögfejű öreg Andy Vajnákkal vagy okádék fejű Schmuck Andorokkal és Kedves Ferencekkel is képesek összejönni a pénzért, más pasit meg lefikáznak, mert nem éri el az 180-at a magassága vagy nincsenek kockák a hasán, mert őt a szex-skálán mérik.


Bár kétségkívül kezd kitermelődni férfiak között is ez ilyen selyemfiú-dzsigoló réteg, aki képes lenne Angela Merkelt is húzogatni jó pénzért, de lényegesen kevesebb ilyen van, mint női változata (Benkő-Bazsarózsa, Faludy Gyuri bácsi-Fanny).


Olyan viszont akad, hogy


1. Csak azért kellesz csak szexre, mert nem illetek össze és benned van a hiba, nem tudna elképzelni veled közös jövőt.

2. Csak azért kellesz csak szexre, mert nem illetek össze és a férfiben nem akar senki mellett elköteleződni. A pillangóvárós nőnek a férfi változata. Vagy csak elhatározta, hogy megdug 30 nőt mielőtt megállapodik és te csak a nyolcadik vagy.

3. Csak azért kellesz neki csak szexre, mert éretlen, ö maga sem tudja mit akar, bepánikol vagy a haverjai szerint csúnya vagy és ő olyat akar, akivel villoghat a haverok előtt.


És végül a másik oldal. (csak hogy annyira ne örülj)


4. Azért kellesz neki párkapcsolatra is, mert örül, hogy végre van kibe ürítenie relatíve olcsón és egyéb dolgokban is passzoltok.


5. Pont azért kellesz neki párkapcsolatra, mert aszexuális/alacsony libidójú vagy, nem forszírozod, hogy miért nem akar szexelni, sőt még örülsz is neki, hogy csak havonta egyszer és akkor is gyorsan elsül, ugyanakkor lakótársnak és lelki szemetesládának is kiváló vagy.


(Ez utóbbi pontot szándékosan a szexuálisan frusztrált nők kedvéért írtam, akik szerint a szexkapcsolat a nőnek kizárólag megalázó lehet, ellenben a párkapcsolat a mindenség netovábbja).

2020. nov. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
9es szerintem itt te vagy nagyon fusztrált vagy sose volt még normális kapcsolatot ha azt hiszed emiatt a 2 dolog miatt jön össze valaki valakivel.
2020. nov. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!