Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalkori párotokkal összejöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkori párotokkal összejöttetek már később, milyen volt?

Figyelt kérdés

Engem egy gimis kori nagyon csinos barátnőm idegesített fel még nyáron. Akkor pár hónap után kidobott, majd most 18 év után szétfolyt tehénként volt pofája bepróbálkozni.


Megrágva, kiköpve tessék itt vagyok. Kösz inkább nem. Rendesen sértőnek éreztem az egész helyzetet.



2020. nov. 12. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal szintén gimiben jöttünk össze,aztán mindketten külföldre költöztünk (nem ugyanabba az országba).10 év múlva talàlkoztunk és hozzàköltöztem.Jól vagyunk.
2020. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nyáron keresett meg egy szintén húsz évvel ezelőtti barátom, akivel akkor közös megegyezéssel szakítottunk. Most 4 gyerekkel maradt magára, lelépett a felesége. Azóta egyszer sem érdeklődött rám, hogy mi van velem, ami normális is, a múlt az múlt, nem kell tartani a kapcsolatot. Most pedig rám írt, hogy mi újság velem, aztán pár mondaton belül felvázolta a helyzetet. Elég átlátszó próbálkozás.

Nem dőltem be neki.

2020. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és előző vagyok: utána pár nap múlva láttam a friss közös képeket a régi baráti kapcsolatunkból egy nővel, akivel eléggé kedvelték egymást akkoriban. Most felvették a kapcsolatot, ott is le volt írva, hogy hány év után találkoztak újra.

Nyilvánvaló, hogy minden szóba jöhető korábbi kapcsolatát megkereste elkeseredésében. Ez rám nézve sértő.

2020. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi még gimiben jöttünk össze, azt hiszem 1 hónapig tartott a "kapcsolatunk". Jópár évvel később találkoztunk egy kőzös ismerősünk házibuliján. 14 éve házasok vagyunk. 😁
2020. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha te nem lennél egy megragott, kiköpött megbénult pasi. 🤣🤣
2020. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem,sőt, az új párja az arcomba és az egész világ arcába nyomja a kapcsolatukat, 300 közös fotóval,bizonygatásokkal.Igazi kirakatkapcsolat, Viszont nem látok bennük semmi közöset (egyetlen közös időtöltésük a sorozatnézés, amit az ex sose szeretett, az új pár meg sorozatfüggő), ezért nem értem azö mlengést. És amúgy is , 30 felett már nem szoktak az emberek úgy szerelmesek lenni, mint egy kamasz.Mégis úgy van előadva..
2021. febr. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, elmeséled, mi történt akkor és most ? Csak kiváncsi vagyok. És még mindig ennyire fel tud érzelmileg hergelni ?
2021. márc. 2. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 7


Hát gimiben valahogy csak pont én nem voltam jó neki. Külsőre elmondása szerint hozzám vonzódott legjobban és a szex is szuper volt, "ha más nem is" ahogy mondta. 2x jött velem össze, egyszer 3 hónapra, aztán 1 hónapra, de inkább ment máshoz. Van ilyen ennyi.


Akkor én nagyon vonzódtam hozzá és szerettem. Aztán eltelt ez a 18 év és fájdalmas, szomorú érzés volt szembesülni hogy mi lett abból a gyönyörű tündérből akit akkor úgy szerettem.


Ezt én úgy vettem, mintha ő azt mondta volna hogy "na akkor itt vagyok, de neked csak ezt a változatot adom magamból", a szép arcot, feszes testet, kerek popsit, fiatalságot azt szétszórtam gimiben a többi pasinak.


És ő nem is érti hogy miért szomorít ez el.

2021. márc. 2. 07:23
 9/9 anonim ***** válasza:
És kicsit részletsebben, mi lett vele azóta, meghizott ? Mik miatt csalódtál a mostani énjében ?
2021. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!