Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiként összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként összejöttem egy viszonylag csinos nővel, most akkor állást kell majd váltanom?

Figyelt kérdés
Tehát állást kell majd váltanom jobb fizetésért, én nekem most nettó 193000 Ft a jövedelmem, jelenleg nem tudja a fizetésemet, állást kell majd váltanom ha meg akarom tartani ezt a lányt?
2019. szept. 18. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem előbb várd meg mi lesz később amikor majd jobban megismered a személyiségét. Mert a kinézet még nem minden.
2019. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

És mi lenne, ha magad miatt akarnál jobb állást? Hogy tudd tisztelni magad? Hogy el tudd érni a céljaidat?


(Félreértés ne essék, nem a pénz a minden. De a kérdezőt nyilvánvalóan frusztrálja a keresete.)

2019. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem muszáj, elég lesz, ha keresel pluszba egy jól fizető másodállást. 🤦‍♂️
2019. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem lenne annyira csinos nem kéne jobb fizetés? :D Iyen hozzáállással ne csodálkozz, ha majd csak kihasználnak anyagilag az ilyen "csinos" nők...
2019. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2: Nyilván a motiváció itt a pont. Mert teljesen jól ellehetsz a szobakonyhás albiban, 1 embernek elég. De kettőnek már kevés lehet. És ehhez több lóvé kell. Tehát van, ami magad miatt bőven elég lenne, de a nővel már kevés. Érted? Ketten másak az életcélok, mint egyedül, szerintem.
2019. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5: és akkor ha csinos a csaj, az miben változtat? Egy szobával több kell, hogy legyen külön gardrób?
2019. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

???

Mivan?

Miért?

2019. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
0%

Kupakold amig tudod, mert ki tudja mi lesz, ha megtudja mennyit keresel.


Ha nem zavarja, akkor hurrá, ha igen, akkor keress egy másik csajt.


Ott ne hagyd a melóhelyed egy nő miatt.


Ha lóvé kell neki, dolgozzon érte.

2019. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Ha a lány otthagy azért, mert csak ennyit keresel, akkor még szívességet is tesz neked...

Gondolom, szerető barátnőt akarsz magad mellé, nem egy vérszívó szúnyogot?

A kevés pénz tökéletes szűrő, hogy az ilyeneket kiszelektáld.

2019. szept. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha aranyasó a jany az hamar ki fog derülni! 700 ezer nettó alatt kispályás nekik a férfi.
2019. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!