Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most hogy már csak az internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy már csak az internetes ismerkedés maradt, már csak (külsőre) a férfiak felső 10%-ának lehet sikere a nőknél?

Figyelt kérdés

Sokan mondják ezt, hogy netes társkeresőkön, csak a férfiak felső 10%-a érhet el sikereket, de ez valóban így van. Én magam is meggyőződtem róla, teljesen biztos forrásokból.

Már pedig nem maradt más, csak a netes ismerkedés. A koronavírus világát éljük, az éjszakai szórakozóhelyes, beülő helyes ismerkedésnek teljesen vége. Az utcán meg buszokon maszkban kell járni és távolságot kell tartani, nem lehet így flörtölni nappal sem. Csak a net maradt.

Persze megértem én, védeni kell az idős szeretteinket. Sokan reménykednek a vakcinában de nem lesz. Legalábbis valóban hatásos és biztonságos vakcina vagy sosem lesz (lásd. AIDS) vagy ha lesz is csak 10-20 év múlva lesz. Ennyi kell egy vakcinának amíg tényleg kifejlesztik és letesztelik. Rengeteg orvossal beszélgettem erről, többek között nekem is több orvos is van a családban. A politikusok hazudnak, de hát nekik ez a dolgok, nem csak itt Amerikában is meg mindenhol. De nekem ezzel semmi bajom, én simán feláldozok 10-20 évet az életemből, hogy a szeretteim tovább éljenek és méltósággal távozzanak ha eljön az ideje, egyáltalán nem vagyok ellene az intézkedéseknek.

Viszont tény, hogy így csak a férfiak felső 10%-a viszi majd ágyba az összes nőt, illetve azoknak lesz sok barátnőjük egyszerre, a többiek meg csak szívnek. És persze megy majd a nők részéről is a rinyálás, hogy "minden pasi egy szemét".. ja persze, MINDEN! Csak azt nem veszik észre, hogy csak a felső 10%-ről beszélnek.

Hogy fog így ismerkedni, teszem azt egy 10/6-os külsejű férfi, akit észre sem vesz senki? Milyen jövő áll előttünk, így hogy semmi más érték demonstráció lehetőség nincs, csak a külső? Mert neten csak az számít.



2020. nov. 12. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy gyakoris lúzer srácok által kitalált statisztika, valóságalapja nulla. Az utcán még csöveseket is szoktam látni nővel, ergo mindenkinek van esélye, HA a saját szintjén válogat és ha tudja magáról az ember, hogy dagi/igénytelen/csóró, akkor nem vékony, formás, szexi, igényes lányokra áhítozik, mert akkor tényleg nem lesz sikere. Az önkritika a dolog kulcsa.
2020. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Ellenőrizd le a nagyon biztos forrásaidat, ugyanis nem túl rég is összejött egy max 10/5-ös férfi ismerősömnek is egy kapcsolat netről.

Vagy jöhet a másik irányú általánosítás, hogy nem csak a csinibabákat kell észrevenni, hanem az átlagos nőket is, akiknek nem tökéletes az arcuk, alakjuk, hajuk... stb, ahogy egy átlagos pasinak sem. Amivel amúgy szerintem semmi baj nincs, hibáival együtt is lehet vonzó valaki.

Szóval ilyen eszmefuttatások helyett inkább ismerkedjetek. Annak legalább TALÁN lesz eredménye, míg ennek biztosan nem.

2020. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

Neten társkeresőkön valóban nagy a szűrés.


Gyakorlatilag egy nő másfél perc alatt találkozik 100 férfival...tetszik - nem tetszik...1-2 pillanat alatt eldől.


Igen neten sz**arok az esélyek.


Élőben már a nő sem találkozik egyszerre annyi férfival.

2020. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

"Gyakorlatilag egy nő másfél perc alatt találkozik 100 férfival...tetszik - nem tetszik...1-2 pillanat alatt eldől."


Férfi is. Tudod, ha egy nő találkozik, akkor egy férfi is.

2020. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
okés 4-es persze igen férfi is...a lényeg, hogy a neten hamar kiszűrik h ki tetsztik és ki nem
2020. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Hogyan ismerd fel az ertelmetlen, miert ilyen szemet a vilag velem, fajdalmukban tobzodo gyks sracok kerdeseit?


Step 1 szerepel a kerdesben hogy...?

Ferfiak felso 10%a


Step 2 szerepel a kerdesben hogy...?

A nok miert kezdetu koltoi kerdes


Step 3

A nokre mint szamkent hivatkoznak.



Komolyan kene mar egy topikot nyitni az ilyen kerdeseknek

2020. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Rinya level 100
2020. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Nő vagyok.

Mit szeretnél, mit tegyünk? Kaphatok jól kinéző férfit, aki mellé jó társaság, tudom szeretni és jó az ágyban. Puszta szerénységből mondjak nemet az ilyen férfira és jöjjek össze olyanokkal, akik nem tetszenek, és nem tudnak nyújtani annyit nekem, mint én nekik? Komolyan, mit szeretnél?


És nem, nemcsak a hozzátok hasonló alkalmas komoly kapcsolatra és képes hűségre, szeretetre, ezzel ne is próbálkozz. :)

2020. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van a kérdezőnek, az a 10-15% lapátállú bájgúnár köcsög adogatja körbe a nők 80%-át, plusz néhány gazdag vénember, plusz néhány gazdag idegen. A pár kivételről ne beszélve mert elhanyagolható kisebbség.
2020. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Meg mindig ott tartunk, hogy neked szex kell, csak nem vagy hozza eleg szep. Volt mar ilyen rengeteg. A kapcsolathoz nem fenykep kell. A tarskereson pedig az ures adatlap a komoly szandek hianyat jelenti. Nem tudsz mit irni magadrol? Az pedig az ures felszines eletet. Egy iranyba mutatnak a dolgok.
2020. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!