Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés
Közösségi oldalon egy olyan ismerősnél, akit szinte alig ismerek, mert csak 1x találkoztam vele vagy 10 évvel ezelőtt, de mostanság valahogy megragadja a figyelmemet.
2020. nov. 12. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha nyilvános a fényképei, akkor megnézed őket: találsz egyet, ami szép, jó, és nyitsz felé, hogy pl.megírod: neteztél a közösségi oldalon, és rátaláltál, és emlékszel rá, hogy kb. 10 évvel ezelőtt találkoztál vele, és a fényképe alapján felismerted, és neked tetszik ez a kép, és szeretnéd vele felvenni a kapcsolatot.
2020. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Ráírsz, ez meg ez jó kép lett, emlékszel hogy összefutottunk még pár éve? Lenne kedved beszélgetni/összefutni valahol?
2020. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Es rolad latni, most igy tiz ev utan milyen vagy? Mert a tiz ev onmagaban nem, de a csak osszefutassal egyutt nem igazan veheto komolyan. Mas, ha rolad is kiderul, most milyen lehetsz kulsore es a megosztasaid alapjan mint ember.
2020. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos férfiként sok, annyira nem is népszerű lánynál tapasztalom,hogy 3-5 éve együtt töltött több nap után se emlekszik nagyon rám.
2020. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ma 18:24:

Szerintem ő sem igazán tudna hova tenni engem (akit a kérdésben említettem). De ha igen, azon meglepődnék! :D

2020. dec. 26. 18:47
 6/8 Angel3000 ***** válasza:
21%
Szia! Mond meg neki, hogy tulajdonkèppen ti ismeritek egymást régrôl, ès szeretnèd ujra látni, meghivod egy Tea dèlutánra egy cukrászdába.
2020. dec. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak így direktbe minden kertelés nèlkül írjak rá? Nem veszi furán azt?
2020. dec. 27. 07:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Szerintem tudni fogja, mit akarsz. Barmilyen dumat tolsz be.
2020. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!