Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elfogadható lenne ha összejönnék egy nálam 10 évvel fiatalabb lánnyal?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 20:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

20 év felett már más a helyzet.


Sőt leginkább ott kezdődik ez a "más a helyzet" amikor mindketten végeztek a tanulmányokkal és dolgoznak.

2020. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűen nulla élettapasztalata van, hogy lehetne felnőttes könyörgöm? 20 évesen azt gondoltam micsoda bölcs ember vagyok, azóta eltelt 8 év és így visszatekintve orbitálisan naiv és gyermeteg voltam még akkor is, nem még 14 évesen..
2020. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
De egyébként elmondok neked valamit hogy egy kb 16 éves leány együtt van egy huszonéves gyerekel aki még nálam is idősebb és már gyerekük is van !! Szóval lehet vitatkozni ebbe a történetbe is..
2020. nov. 12. 21:09
 14/31 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk a te írásodból is az jön le, hogy nem vagy sokkal érettebb mint ő. Így azt mondom várd meg míg 16 lesz aztán mindent bele
2020. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

12-es persze. Jogos ! Bár nem igazán ismerem anyira de valószínű csak kívülről mutassa hogy bőven megvan az esze a korához képest ! De ne felejtsük el azt is hogy a mostani tizenévesek nagyon fejletek..

De ettől függetlenül kihangsúlyozom mégegyszer ez csak egy gondolat !!! Nyilvánvalóan NEM akarok tőle semmit se!! Én is tisztába vagyok a dolgok állásával !!

2020. nov. 12. 21:16
 16/31 A kérdező kommentje:
14-es ha igy látod nagyon sajnálom !! Az "írásomból" ezt szűrted le ??? Ember ! Ez nem inteligenciai kérdés volt semmi köze nincs az érettséghez !!
2020. nov. 12. 21:20
 17/31 anonim ***** válasza:
76%

#13: kövesd az ő kis történetüket, nem valószínű, hogy happy end lesz a vége.


10 év különbség nem gond, ha az idősebb fél 40 éves.

2020. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%

A mostani tizenévesek nagyon fejlettek? Hol? Max testileg. 12 évesen már a szexen meg a felnőttesdin jár az agyuk, közben meg annyira életképtelen a nagy részük, hogy egy szendvicset nem bírnak megcsinálni maguknak. Ennyit a nagy érettségükről.

Azt meg nem értem, hogy ha nem is akarsz tőle semmit, akkor miért kellett a kérdést feltenni. Vagy remélted, hogy itt áldást kapsz a gyk népétől és akkor lehet? Már a gondolat is elég pedofil hajlamot rejt. 24 évesen te mit csinálnál egy 14 évessel? Matekból korrepetálnád? Vagy megnéznétek az alkonyatot? El sem tudom képzelni, hogy mi lehet ilyen életkorban ekkora korkülönbséggel a közös érdeklődési kör a szexen kívül.

2020. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
10%
Sok tudatlan van itt. Ha már betöltötte a 14-t, akkor miért lenne büntetendő?! -.- Ha beleegyezik és ő is akarja, akkor lehet szex.
2020. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
89%
Biztos repesnél te is az örömtől, ha a 14 éves lányodat egy 24 éves kettyintgetné.
2020. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!