Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez a csábítási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a csábítási módozat bejöhetett a csajleánynak, vagy csak udvariassági okból köszönte meg kedvesen?

Figyelt kérdés

Adott egy vonzó ifjú hölgyike, akivel egyik nap beszélgetve megtudtam, hogy sok a munkája és el van havazódva minden szinten. Panaszkodott, hogy még aludni sincs rendesen ideje és tisztára kialvatlan benyomást kelt.

Aztán későbbi időfolyam során, mikor tudtam, hogy épp szünetet tart, megcsörgettem mobiltelefonon, és közöltem vele:

- Figyelj, lehetsz akármilyen módon fáradt, vagy lehet bármennyi munkád, akkor is elképesztően csinos voltál ma reggel!



2020. nov. 12. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
44/F, te alkohol nélkül is bolond vagy amúgy?
2020. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szokásom alkoholos befolyásoltság állapotában lenni már délelőtt...
2020. nov. 12. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ne vedd nagyon magadra, de az utolsó olyan férfi, akitől a "hölgyike" szót hallottam, autista volt.
2020. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
71%
Nem hiszem, hogy ettől vonzóbb lennél a szemében
2020. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy aranyos volt, amit mondtál neki, eskü. :D Hogy neki bejött-e, azt mi nem tudhatjuk, de idővel kiderülhet. :)
2020. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Neked tok mindegy, a csabito potencialod meg igy kimaxolva is 0 alatt van.
2020. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha elég stylusosan mondtad, megfelelő acousticával, talán még tetszhetett is neki.
2020. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem tetszene, egyre használhatóbb ötleteket írsz ki :)
2020. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A felvezetésedben a csajleány kedvesen megköszönte. A kifejtésben ezt kihagytad. Pedig többünket érdekel hogy nem mindennapi csábítási módozatodat milyen stylusban fogadta a hölgyike :)
2020. nov. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!