Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves nőként gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nőként gáz, ha egy kapcsolatban sem tudok megmaradni?

Figyelt kérdés
Volt már sok kapcsolatom, olyan férfiakkal is, akikkel elvileg minden rendben volt, törődtek velem, értelmesek voltak, tehetősek, jól néztek ki, de pl nem voltam beléjük szerelmes, sőt egyenesen idegesített a gondolat, hogy egész hátralévő életemben valakivel legyek. Akikbe meg nagyon szerelmes lettem, azok vagy külföldön élnek vagy egyéb akadály miatt nem jött össze a dolog. Egyébként van egy olyan érzésem, hogy külföldön kéne élnem, tervezek is kiköltözni 1-2 éven belül, és valahogy úgy érzem, hogy engem majd ott talál meg a nagy ő. Vagy lehet csak ámítom magam és alkalmatlan vagyok tartós kapcsolatra? Van aki huszonévesen ugyanezt éli át? Azért frusztrál ez a dolog, mert sokan ebben a korban már 5+ éves kapcsolatban vannak gyerekkel meg minden és nem értem, hogy én erre miért vagyok képtelen.

2020. nov. 13. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Fiatal vagy még, nem késtél le semmiről 🙂
2020. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Ámítás, hogy kimész és más lesz. Mert a lelki problémáidat viszed magaddal, csak fizikailag lesz más a helyzet, de lelked megy veled.


Szerintem még lelkileg nem értél meg rendesen, hogy megállapodj. Ez nem baj, mert vannak későn érő típusú emberek, ezt ne ved sértésnek. Én is későnérő típus vagyok. Tudom, hogy nem a legjobb ezt hallani 24éves felnőtt fejjel, de nem indulsz hátrányból.


Az alap problémád az, hogy a férfi legyen "elérhetetlen" ami az értékét adja. A hódítás és az ismerkedés szépsége tetszik neked. Mihelyt kiismerted a személyt ez elmúlik. Aki messze él, az azért tetszik, mert messze van. Mihelyt vele élnél, ugyanez lenne a helyzet.


Tisztázd magadban, hogy mit jelent számodra a férfi, és mit vársz el egy férfitől. Érdemes adni is, hogy egyes elvárásokért cserébe mit nyújtasz. Legyen meg az egyensúly!!!

Majd próbáld manifesztálni a vágyaid, és nézd meg, hogy mennyire reális. Írj le mindent. Majd nézz rá úgy, hogy csak ha 50%-a teljesülhet, melyek lennének a számodra a legfontosabbak? Állíts fel egy sorrendet, mert ilyen kapcsolat, amit leírtál NINCS!!!


Ez azért is hatásos, mert csak a fontos dolgokra fogsz koncentrálni, ha ezeket tudatosítod magadban. Így 1-2 apró dologon nem fogsz lelkileg kiakadni, kiábrándulni.

2020. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásodat, nagyon elgondolkodtatott! :) Én nem nevezném ezt “éretlenségnek”, mert nem attól lesz érett valaki, hogy szeret kapcsolatban élni(még akkor is, ha az unalmas, lapos, megszokás), hanem egyszerűen más a lelki világunk és másra van szükségünk a boldogsághoz. De az nagyon igaz, hogy nekem még unalmas egy kapcsolat, nincs kedvem esténként a tévét bámulni, hétvégente pedig csak a szülőket látogatni és szevasz. Nekem ez annyira unalmas, hogy szívesebben lógatnám fel magam az első fára, minthogy ilyen nyugger módon éljek, márpedig a legtöbb kapcsolat 1 hónapon belül átmegy ilyenbe😂Vagy lehet csak nem találtam még olyan párt, aki szeret programokat csinálni és nem csak a randizós időszak alatt.


Szerinted ezzel érdemes pszichológushoz fordulni vagy idővel változni fogok és vágyni fogok arra, hogy egy valakivel így “nyuggerkedjek”? :D

2020. nov. 13. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Anyagilag független vagy kérdező? Most a fantasztikusan izgalmas életedet magad finanszírozod, amibe van egy rakat program? Dolgozol? Egyedül élsz? Mindent megteremtettél már magadnak, hogy mehet a habzsidőzsi vagy ezzel még nem nagyon akarsz foglalkozni?
2020. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Igen, független vagyok, magyar átlaghoz képest jól keresek, de nem milliókat, mégis van arra pénzem, hogy programokat csináljak, sőt félre is tudok tenni bőven, nem szórom a pénzt. Van ezer olyan lehetőség, ami nem kerül sok pénzbe, program alatt nem csak elit éttermeket meg Seychelles-szigeteki luxusnyaralást kell érteni. Bár ezek is beleférnek, ha az ember okosan tud bánni a pénzzel😀Az eddigi pasijaim mind jóval többet kerestek nálam, úgyhogy náluk aztán főleg nem lehetett volna ez kifogás. Csak pl volt olyan, aki inkább elektronikai kütyükre szórta el a pénzét, úgy aztán tényleg nem maradt másra és ücsöröghettünk otthon. De ezért nem tudom sajnálni...

2020. nov. 13. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Akkor valami olyasmi hapsi kell neked, akinek hozzád hasonlóan a pénzen túl ideje és energiája is marad programozni...

Van olyan, hogy jól megfizetnek, jól bánsz a pénzzel, de a munka után örülsz, ha nézhetsz ki a fejedből esetleg meditatív jelleggel elszöszmötölsz valamivel egy ideig.

2020. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Lehet az én véleményemmel sokak nem értenek majd egyet, de leírom:

szerintem a külföld lehet jó hatással. Most nem feltétlen CSAK a pasizásra értem, de arra is.

Én is tervezek kimenni, és részben a férfiak miatt, részben, hogy éljek.

Eddig akik nekem komolyan tetszettek palik Magyarországon mind külföldi volt, és nem tudatosan kerestem őket, pl. buliban fogalmam sem volt, mikor megtetszett valaki, hogy az külföldi, mint ahogy az egyetemen sem tudtam, csak mikor lecsekkoltam facebookon az illetőt, akkor láttam, hogy nem magyar.


A külföldiben van valami vonzó sok nő számára.

Én is azt mondom, hogy semmiről nem vagy lemaradva, viszont senki nem fogja tudni 100%-ig biztosra megmondani az okát. Lehet, hogy a 2. válaszolónak igaz van, de lehet, hogy külföld meg beválna. 50-50%.

Ki kell tapasztalni szerintem. Vannak olyanok is, akik könnyen szerelembe esnek, vannak, akik nem.

Én is olyan vagyok mint te kérdező, azért érzem át. Én egy idő után mindenkit megunok, nem tehetek róla.


25/N.

2020. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond
2020. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!