Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék, ha egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha egy 24 éves felnőtt férfi magának sem meri bevallani az érzéseit és emiatt nem akar kapcsolatot, pedig erre vágyik?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyon jól kijövünk, szinte mindent együtt csinálunk, mindent megbeszélünk. Nagyon jó barátok vagyunk, mély kapcsolat van köztünk, szinte lelki társam. Szerintem szeret is, de nem vagyok benne biztos, mert sokszor olyan, mintha tudatosan próbálna elzárkózni tőlem. Sőt,volt is egy olyan mondata, hogy, ha ez így megy tovább, belém fog szeretni, de ha így is van, sem tudom meg soha. Én nagyon szeretem őt és nem akarom, hogy tudatosan tartsa magát távol tőlem, nem értem, miért jó ez. Hogyan érjem el, hogy ki merje mutatni az érzéseit-akár irántam- és ne fogja vissza magát?

2015. szept. 3. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy bevallod neki a saját érzéseid.
2015. szept. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én nem szoktam olyanokkal foglalkozni, akik még ők maguk se tudják, mit akarnak. Nekem erre nincs időm.

Ha neked van, akkor vallj színt neki, aztán vagy bejön, vagy tovább tököl.

2015. szept. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mivel tudatosan folytja el az érzéseit, nem segítenék a helyzeten azzal, ha elmondanám, hogy szeretem. Szerintem csak még jobban megijedne. Azt kéne elérni, hogy ő ne féljen kimutatni és megélni, csak nem tudom, ezt hogy kéne.
2015. szept. 3. 01:54
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Küldd el egy önismereti csoportba. Pár év múlva tényleg egy fiatal felnőtt férfi lesz, nem pedig egy nagyra nőtt kiskamasz :)
2015. szept. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Fish1 ***** válasza:
32%

Az is lehet, hogy azért nem mutatja ki, mert azt hiszi, hogy részedről semmi nincs, és fél a pofáraeséstől.

Egyébként tényleg nem férfi, hanem elég gyerek még ilyen felfogással.

2015. szept. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Minek ragaszkodsz ehhez a mulyához?? Később is ilyen lesz, sosem számíthatsz majd rá. Ez kell neked? Egy életképtelen?
2015. szept. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Költőnő? ***** válasza:

nem tudhatod 100% bizonyossággal h mit fog lépni, míg meg nem lépte. Mondd meg neki mi van, aszt majd lép rá vmit. Ennyi. Ha meg nem ; hát akkor matekoljatok rajta magatokban, a másikat kihagyva 10 évig.

(az urammal mi is kb így kezdtük vhogy, némi tökölés után eléálltam; azóta is egy pár vagyunk)

2015. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
A 24 éves fiú, általában még gyerek, akkor is ha egyedül él, és eltartja magát! A SZERETLEK szót nem tilos használni akkor sem, ha nem vagy fülön túl is szerelmes! 15 évesen én is ritkán mondtam ki!
2015. szept. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bírom, mikor mindenki gyereknek szólítja, csak mert nem ugrik a kérdező nyakába.

Kérdező... bizonyára nyomós oka van rá a kiszemeltednek, hogy nem lép feléd. Lehet, hogy nem akar kapcsolatot és az azzal járó szenvedésekből is kijutott neki. Ne akard nála jobban tudni, hogy mire vágyik - a kérdésből ugyanis ez jön le.

Én nem olyan rég csalódtam és őszintén megmondom... nem igazán vágyom komoly kapcsolatra, mert amilyen jól indult, akkora szenvedés lett a végére. Szóval megértem a kiszemelted. De ettől még bevallhatnád neki, amit érzel... mert amúgy sem helyes titkolni az ilyesmit, úgy hiszem.


24/F

2015. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard nála jobban tudni, hogy mire vágyik - a kérdésből ugyanis ez jön le. - ez jutott nekem is eszembe. Kerdezo, nagy emberismero "en tudom hogy o mit akar" pszichologus tettszik lenni?


Elarulom: FOGALMAD sincs, hogy mit erez, mit gondol, mit miert tesz. CSAK SEJTED!

Lehet hogy jol sejted es lehet hogy 100%ban tevedsz.


"mintha tudatosan próbálna elzárkózni tőlem" amikor valaki tudatosan muvel valamit, az csak az egyen tudataban van, a tiedben nincs, ugyhogy nem mondhatod, hogy tudatosan csinal valamit.


Te azzal vigasztalod magad, hogy "tudatosan" ilyen, mert felsz beismerni magadnak, hogy lehet hogy egyaltalan nem erez olyan melyen irantad, mint te iranta. Kedvel, szeret veled lenni, de nem akarja, hogy a baratnoje legyel, ennyi!


Ugy tunik ravetitesz egy kepet erre a sracra es azt szeretned ha az lenne amit te akarsz, de a sracnak fogalma sincs te mit akarsz, amig el nem mondod neki.

Kerdezd meg kerek-perec. A valaszabol/viselkedesebol majd kiderul mennyire tudatos az uriember :D

2015. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!