Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! 24 éves fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! 24 éves fiúként lehet esélyem egy 29 éves lánynál?

Figyelt kérdés

Szaktársak vagyunk az egyetemen (első szemeszter). Nehezen leírható, megfogható vonzalom köt hozzá. Magam se tudom a miérjét, hogyanját, okát, eredetét. De - és bocsátassék meg - veszettül vonzódom hozzá (!NEM testileg!).

Először nem is nagyon mertem felvenni vele a kapcsolatot... sőt, ha úgy vesszük, ő kezdeményezett (az egyik órán többféle színt kellett használjunk, Ő pedig hozott nekem egy 10 színű tollat).

Utána viszont egy eset hatására - ami eléggé nagy hatást tett rám - vettem a bátorságot és el kezdtem vele haverkodni/barátkozni. Ezen a téren nem visszautasító, sőt, számomra voltak egészen figyelmes lépései is. (bár valószínű, hogy ez viszonyítás kérdése, s én inkább a rosszhoz vagyok hozzászokva)


Próbálom keresni vele a beszélgetésre/találkozásra/kapcsolatfelvételre való lehetőségeket, alkalmakat. Az utóbbiaknál egyébként sorra elkezdett kiderülni, hogy a legfurcsább, de ugyanakkor - számomra - a legjobb pontokon vannak köztünk erős hasonlóságok, illetve mintha egyre csak kellemes meglepetések derülnének ki róla.

Tudom, ez egy nagyon "kocka" hasonlat, jobb sajnos most nem jut eszembe, de : ez a lány számomra olyan, mintha lenne a garázsban megbújva egy számítógép, egy Pentium 2-es házában, elől 2 floppyval, FELNYITVA viszont ott lapulna benne egy alaplap egy i7-es processzorral, 6 PCI foglalattal, 24 GB RAM-al meg 2 db 8TB-os merevlemezzel.


És én az ilyenért... ahhh... egyszerűen olaj a tűzre!


A másik oldalról viszont iszonyúan tartok a hátrányaimtól. Az egyik, hogy én 24 múltam, Ő meg 29. Könnyedén előfordulhat, hogy sok mindenben érettebben is tud gondolkodni, ill. 1-2 dologban tapasztaltabb. (egyébként iszonyú csendes, visszahúzódó)

Magasabb is nálam, ami szintén egy nagyon rossz pont szokott lenni. =( Egyébként sajnos ezek mellett sem vagyok külsőre jó, sőt, szerintem visszataszító... Bár ezt már mostanra elfogadtam, s ehhez mérten azóta minimálisan törődöm a külsőmmel.


Az odáig oké, hogy egy baráti viszonyt fel tudtam (vagy legalábbis el kezdtem) építeni... Kedves, nem elutasító, bár én is próbálok a lehető legtapintatosabban viselkedni.

De kérdés, hogy van-e esély arra, hogy idővel szorosabb viszonyt tudjak létesíteni... mert, ahogy írtam, én már majdhogynem a legeleje óta többet/mást érzek iránta - és ezt még én se tudom hogy megmagyarázni -; Vagy ez idősebb lány felé esélytelen, halott ügy?! Esélytelen, hogy a barátságból majd több is kialakulhasson?


Én sajnos máig - valószínűleg alapjaiban sem - tudom, illetve tudom átlátni, hogy hogy gondolkoznak a lányok, mire vágynak, mik az alap igényeik. Ezért is kérdezem.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. dec. 21. 01:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

"ez a lány számomra olyan, mintha lenne a garázsban megbújva egy számítógép, egy Pentium 2-es házában, elől 2 floppyval, FELNYITVA viszont ott lapulna benne egy alaplap egy i7-es processzorral, 6 PCI foglalattal, 24 GB RAM-al meg 2 db 8TB-os merevlemezzel."


Minek a 24 giga ram?

2018. dec. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát a 24 dzsiga az mán tripple dzsánel! :D. Barátom, első körben comingoutolnod kéne valamilyen formában és egyértelművé tenned, hogy a közeledésed nem baráti. Egyelőre nem tudni. Lehet ez ennyiből lehet baráti közeledésre adott baráti reakció. Hívd el randira, aztán írj, hogy arra mit lép.

32/f

2018. dec. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Randi szerű programra hívd el. A lényeg, hogy érezze, hogy miért hivtad el. Ott közeledj hozzá,pl fogd meg a kezét. Nem kell rohanni :)
2018. dec. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"Hívd el randira"


És erre mennyi idő, milyen hosszú/mély ismeretség után merjek kísérletet tenni?

Oké, tudom, nincs rá pontos recept, de... Mégis, 2-3 hónap, vagy várjam végig a tavaszi szemesztert és utána?


De igazából ezért is kérdeztem : hogy egyáltalán érdemes-e ebben gondolkodjak, vagy vessem el előre az ötletet, és inkább próbáljam elengedni a dolgot? ( ami - utóbbi - nagyon-nagyon nehéz lenne, ezt előre tudom =[ )

2018. dec. 21. 01:45
 5/17 A kérdező kommentje:

"Ott közeledj hozzá,pl fogd meg a kezét. Nem kell rohanni"


Hát ez nekem pont hogy rohanásnak tűnne! Fogjam meg a kezét... oké, de ezt mégis milyen visszajelzések után lesz szabad megtennem?

Mik lesznek/lehetnek majd azok a jelek, amikből egyértelműsíti, hogy elfogad tőlem ilyen közeledést, ilyen gesztust? Nem pedig egyből pofon és - vagy legalábbis - kínos szituk sorozata fogja követni a dolgot...?

2018. dec. 21. 01:50
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért az ulyen balfékek kerülnek helyzetbe? Aranyapám, elhívod szilveszterezni, felkéred lassúzni, megcsókolod, összejöttök, jártok, élvezitek egymást lelkileg/testileg, majd boldogan elpatkoltok idővel.
2018. dec. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Megvesztél ember!? Azonnal! Első dolgod legyen, hogy szólsz neki délelőtt, aztán kialkudtok valami időpontot. Ha nem akar semmit tőled ezen kívül, akkor egy nemre ugyan minek várnál még 2-3 hónapot?

A randi meg amúgy is eredetileg ismerkedés, szóval elhívhatsz egy számodra vonzó idegent is... ti már eleve haverok vagytok, nem kell várogatni külön.

32/f

2018. dec. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Menjetek tömegközlekedéssel, vagy menj elé és nyújtsd a kezed, hogy lesegíted (gesztus) és már fogod is a kezét. Esetleg "elfelejted" elengedni.

32/f

2018. dec. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Miért az ulyen balfékek kerülnek helyzetbe? Aranyapám, elhívod szilveszterezni, felkéred lassúzni, megcsókolod, összejöttök, jártok"


Óóóó, tényleg?! #6-os, ez ilyen egyszerű lenne?!

Akkor egyet magyarázz meg nekem, kérlek : Akkor valahogy miért nem ezt az egyszerűséget látom a való életben, a valódi lányoknál?


...amúgy....

Hmmm... lehet, nem is írsz hülyeséget. A szilveszter az nem rossz ötlet. Végülis... a visszautasítás (pl. tervezett családi program) is simán kezelhető.

Lassűzáshoz pedig... ha találok a gramofonlemezeim között olyan stílust, akkor pedig a gramofonlejátszómról adva a zenét még antikvitást is tudok adni a dologhoz.


Egyébként meg a szintis rendszeremet jóideje meg szeretném neki mutatni... úgyhogy az meg egy hosszabb elfoglaltságot is fog tudni adni.

2018. dec. 21. 02:02
 10/17 A kérdező kommentje:

Szóval talán nem is rossz ötlet így végiggondolva... végülis.

Köszönöm!

2018. dec. 21. 02:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!