Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 25 éves nőnek érték a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves nőnek érték a szüzessége míg egy 25 éves férfinak szégyen gyalázat?

Figyelt kérdés
30F szűz
2020. nov. 13. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Egyik sem igaz, mindkettő kicsit fura a mai világban, de se nem szégyen, se nem erény.
2020. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Hidd el, egy 25 éves nőnek sem mindig érték...


Mikor a helyi szűzfiúk leírják, hogy ők milyen türelmesek lennének egy szűz csajjal, akár 2 hónapot is várnának rá, akkor nem tudják, hogy ez a valóságban ennél sokkal hosszabb idő is lehet.


(nekem volt 25 évesen szűz barátnőm, fél évet tartott, mire egyáltalán elszánta magát, aztán kezdődött az, hogy még egy jó ideig nem jött össze, annyira szűk volt).


A legtöbb férfi egy 25+ nővel már kapcsolatot akar, az is aki nem rohan ajtóstul a házba, és megadja a módját az ismerkedésnek, az sem hónapokban gondolkozik az első szexig, főleg, hogy egy 25+ éves csaj nagyrészt 30+ férfiakkal randizik.


Nekem például több ismerősöm pont ezért nem is kezdett volna az említett barántőmmel, mert nekik nem fért volna bele, hogy még egy fél évet ott álljanak féllábon, aztán lehet, hogy a vége szakítás azelőtt, hogy bármi történik.

2020. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érték a szüzesség. Inkább csak állapot. Az ember a tulajdonságai alapján lesz értékes nem attól, hogy még nem szexelt senkivel.
2020. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2020. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se.
2020. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem teher 23 éves lányként. Nagyon önbizalomhiányos vagyok még alacsony az önbecsülésem. Most lefoglalt az egyetem meg a gyakornoskodás, hogy jól teljesítsek idők nincs nagyon emiatt. De társat szeretnék csak nem tudom, hogy hogyan keressek. Mert a férfiak számára én láthatatlan vagyok.
2020. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

6.-ra.


Aha...és a suliban, meg az életben, nincs kan, aki rád menne?

2020. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nincs senki, tényleg még sosem próbálkoztak nálam pedig rondának nem mondanak.
2020. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6.-nak.


És te miért nem nyitsz feléjük?

2020. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Egy nő esetében ugyanannyira gáz a szüzesség 25 évesen, mint egy pasi esetében. (Az hogy mennyi az az annyi, azt mindenki döntse el maga, szerintem nem kell miatta elásni magad, de azért nem is jár érte érem.)
2020. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!