Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne betegedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne betegedjek bele?

Figyelt kérdés
A barátom egy hónapja szakított velem,ezzel mostanra semmi baj nem lett volna ha nem történik ami,benne voltunk mindketten egy csapatban,s tegnap volt talalkozó,a vezetőnk X már rögvest szakítás után elkezdett szaglászni körülötte de tegnap megtudtam,hogy mikor kellett haza menni hazakisértette magát a leánka,meg fiatalaok vagyunk így nem arra gondolok,hogy lefeküdtek (16 évesek) de tegnap elborúlt az agyam,én soha nem érztem így magam,azt hittem van annyi tekintettel mások érzelmeire..s az exem nagyon nem ment oda hozzá inkább X tálcán adta magát de ez mennyire szánalmas,és nem tehetek semmit,mintha meggyalázták volna a kapcolatunkat..mit tegyek? mert bele vagyok betegedve mindjárt

2014. máj. 31. 06:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Mi fél évig vagyunk,s a szakítás azért volt mert elmult neki a szerelem már,van iyen csak bele őrülök,hogy ketten mit csinálhattak mikor haza kisérte..
2014. máj. 31. 06:32
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak szimplán hazakísérte, de ez az ő dolguk, nem tehetsz ellene semmit ha megtörtént valami
2014. máj. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fél év alatt elmúlt a szerelem? Akkor az nem is volt az.
2014. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg relatív,hogy most melyik szerelem milyen hosszú nem az számít,engem maga a tény zavar,hogy X nincs ennyire tekintettel az egész szituacióra
2014. máj. 31. 08:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne tekintettel lennie? 1 hónapja szakitottatok.
2014. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mert már azonnal elkezdte csak tegnap durvábban,s ne elöttem csinálja,legalábbis ez igy fair szerintem.én idegennel nem tennék ilyent,nem,hogy csapattárssal :(
2014. máj. 31. 08:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanmar....
2014. máj. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

25vagyok .hidd el az nem szerelem max tini szerelem.

nem erdemel a baratod konnyeket, talalni fogsz jobbat ezt megigerhetem!

2014. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele az a lány nyilván egy önző minden fiú kell nekem csaj, te törőgy azzal, hogy boldog légy és tett rendbe az életed :)
2014. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd meg a belebetegedést későbbre, amikor ennél sokkal durvább csalódások is érnek majd.
2014. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!