Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőkre miért nem használják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkre miért nem használják soha az incel szót?

Figyelt kérdés
Még akkor se használják nőkre ezt a szót ha nincs barátjuk, kibirhatatlanod, elviselhetetlenek, vagy szexisták. Miért csak férfiakra mondja mindenki?

2020. nov. 15. 14:11
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Mindkettőből volt már hiányom nekem is, mégsem volt undorom ilyesmihez folyamodni. Egy tehénnek is van nunija mégsem érzel kényszert hogy rávesd magad, nem? Nem kritizálni akarok, de ez kb olyan mintha szomjas lennél, és a WC vizéből innál, csak ez még annál is rosszabb mert szex nélkül nem is halsz meg.
2020. nov. 15. 15:21
 12/54 Noren1989 ***** válasza:
Azok a férfiak, akikről beszélünk, a hasonlatoddal élve - évek óta szomjaznak.
2020. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
68%
12: Ezt a kifogást sosem értettem. Kezed van, maszti van, miért "szomjaznál". Kivered és kész. Én is ezt teszem már 20+ éve.
2020. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
#12 Én is szomjaztam hosszú éveken keresztül mégsem éreztem kényszert ilyesmire. Inkább éhen halok minhogy megegyem az ürüléket.
2020. nov. 15. 15:27
 15/54 Noren1989 ***** válasza:
74%

Ez nem az én kifogásom, nyugivan.

Én simán elmegyek prostizni, ha annyira éget a szükség.

2020. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
#13 Ebben igazad van, de még az sem egy szükséglet. Az élet nem csak erről szól.
2020. nov. 15. 15:29
 17/54 anonim ***** válasza:
76%
Mert ehhez hozzátartozik egy nagyon beteg gyűlöket. Ismerek én is férfigyűlölő nőket, de ők ezt passzívan teszik. Kerülik a férfiakat, nem foglalkoznak velük. És nem hajtanak be autóval edzőtermekbe, hogy megöljék a helyes pasikat, amiért nem adnak phaszt.
2020. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
35%

"#8 Tudom hogy semmi közöm hozzá, de miért próbálkozna be ép eszű férfi egy dagadt, ronda nőnél? Miért? Épkézláb okot erre nem tudok találni."


Őt a chat-en ismertem meg, kép alapján annyira nem tűnt rossznak, elfogadható volt. És mivel nem igazán volt akkor lehetőségem, ezért foglalkoztam vele. Meg úgy megfogott (valamennyire) a személyisége is.


Később, mikor találkoztunk, láttam meg, hogy milyen ronda is, és barátságtalan is volt. Talán valami szóváltásunk is volt, mire SMS-ben megírta nekem, hogy az exe legalább jól nézett ki. :D


Nem semmi önbizalma volt annak a disznónak, hogy még ő beszélt mások külsejéről.


Ez volt talán az első megtapasztalása annak a PUA tanításnak, hogy a csúnya lányokat nehezebb felszedni. És ez így is van.

2020. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
25%

Még annyit hozzátennék, hogy az ilyen próbálkozásaimat talán ma már letagadom a nők előtt. xD


Értelmes, jó megjelenésű srác lett belőlem, akinek nem okoz gondot felszedni a csajokat, és kicsit ciki, hogy volt olyan korszakom, amikor ilyen nőkkel foglalkoztam.

2020. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
54%

Az incel nel csak a pua szanalmasabb.


Nalam a noi megfeleloje az agressziv frusztralt bolcsesz szakos sarkany

2020. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!