Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőkre miért nem használják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkre miért nem használják soha az incel szót?

Figyelt kérdés
Még akkor se használják nőkre ezt a szót ha nincs barátjuk, kibirhatatlanod, elviselhetetlenek, vagy szexisták. Miért csak férfiakra mondja mindenki?

2020. nov. 15. 14:11
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
25%
A nők miatt kezdtem el spirituális dolgokkal foglalkozni, de nem bántam meg, mert hasznos dolgok is vannak benne. Miért baj, ha ők ösztönöztek? Amit nem akarok, azt miattuk sem tenném meg.
2020. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
#39 Nem egy retkes papir miatt leszel értelmes. Diplomával is lehetsz buta mint a föld. A nőknek az számit hogy érzik magukat veled, és magasról tesznek a diplomádra.
2020. nov. 16. 16:38
 43/54 anonim ***** válasza:
55%

Az átlag PUA-k ál-tenyérjósolnak, a hétköznapi pasi abszolút nem ért a témához, én meg tudok olvasni kicsit pl. a Vénusz dombból, fejből.


Ki van akkor magasabb szinten? Nekem van tudásom!

2020. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
59%
:D 43: Akinek a vénuszdombjáig eljutsz, annak már mindegy, mit jósolsz. Tudniillik a szeméremdombot szokás vénuszdombnak hívni.
2020. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

#42


Tudom, de nekem azért kell a diploma. Magasabb szintre visz.

2020. nov. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
89%

#44


A tenyéren is van olyan rész, amit vénusz-dombnak hívunk:


[link]

2020. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
40%

41 Ahhha


Elobb itt peldaloztal, hogy a pua mua nem a nok, hanem a sajat fejlodes miatt jo, erre a nok miatt csinalsz valamit, meghogy hulyitsd oket :D



Szerintem hanyagoljuk ezt a temat, nagyon gaz, eltertunk a kerdestol.

2020. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
62%

Te szándékosan kiforgatod a szavaimat?


Abban semmi rossz nincs, ha a nők ösztönöznek valamire. Az, hogy miattuk kezdtem el foglalkozni a spiritualitással, - meg massal foglalkozni - kicsit sem baj, mert bővebb lett a látóköröm. Egy másik példával élve: azért is mentem vissza az iskolába, mert ösztönöztek a tudósok, akiknek olvastam a könyveit (pl. Richard Dawkins).


Ha odafigyelek mások ösztönzésére, és tanulok valamit, az nem baj, ha abból jól jövök ki!


De ha belemegyek valami hülyeségbe a CSAK a nők miatt, és feladom az elveimet - pl. hogy iszom le magam hulla részegre, mert az menőőő - akkor gyökérnek lehet nevezni.


Más az pozitív ösztönzés, amiből jól jövök ki, és más az, amikor valaki a nők miatt egy csicska lesz!

2020. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
Richard Dawkins-t olvasol, aztán meg hókuszpókuszolsz? Jesszus.
2020. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

#49: Pedig ha te is olvastad és értelmezted volna, akkor emlékeznél, hogy ő maga is leírta, hogy mennyire irracionális, hogy a nagy, díszes farktollú pávakakas lassabban tud repülni és jobban felkelti a ragadozók figyelmét, mégis olyan csavaros logikából alakult ki ez az evolúciósan stabil stratégia, hogy a legéleterősebb pávák ANNAK ELLENÉRE élik túl és tudnak szaporodni, hogy sokkal nagyobb veszélyben vannak, mint a kevésbé nagy és kevésbé díszes farktollú társaik. És sokkal nagyobb erőkifejtés is kell, hogy akkora farktollazattal repülni tudjanak. Ez pedig imponál a tojóknak.


Szóval szép dolog a racionalitás, de nem mindig korrelál az ösztönökkel. Sőt! Ha így lenne, akkor kevés hülye venne magának luxusautót, helyette a bankszámláján lévő összeggel csajozna. A nőket nem az árcédula indítja be, hanem az életérzés. Ezért tudnak a cigányok is kamu cuccokkal rajoskodni. Mert a saját szintjüknek tökéletesen el tudják adni magukat.

2020. nov. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!