Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőkre miért nem használják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkre miért nem használják soha az incel szót?

Figyelt kérdés
Még akkor se használják nőkre ezt a szót ha nincs barátjuk, kibirhatatlanod, elviselhetetlenek, vagy szexisták. Miért csak férfiakra mondja mindenki?

2020. nov. 15. 14:11
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
30%

"Nem önismereti guruk a neve, hanem Pick Up Artist. Minél több pina"


A Pick Up Artist már az első generációban - 2000-es évek - sem azt jelentette, hogy csak a pina. Ezt magad is elolvashatod Strauss: A játszma című könyvében, ahol Mystery az egyik fórumos üzenetében azt írta, hogy terjesszék ki az egész közösséget a személyiség fejlesztésre.


Aki igazi PUA, annak az ideje nem azzal megy el, hogy csajokat szed fel, hanem azzal, hogy tudatosan építi az életét. Olyan életet épít, ami vonzó a nők számára, így lényegében a pina csak a PUA melléktermeke lesz, nem pedig célja. Nincs egyetlen olyan értelmes tanító sem a mozgalomban, ami azt mondaná, hogy a csak csajokra tedd a fókuszt.


Másrészt, nem igazán értem azt az álszent hozzáállást sem, ami PUA-nak a csajozós részét illeti. Ha a pasiknak van egy olyan időszaka, hogy "minél több pina", akkor a nőknek is van egy olyan, hogy "minel több farok". A nők jelentős része kb. 16-22 éves koruk körül élik a "pasizós" korszakukat. Ez az az időszak, amikor a siófoki Plázs-on lenge ruhában r**anckodnak, meg az instagram-on és a TikTok-ra teszik ki a burkolt erotikus tartalmat. A női magazinok tele vannak - ismétlem, tele vannak - olyan tanácsokkal, ami a pasik elcsábításara, megfejtésére ösztönzi a női olvasókat. A nők körében ugyanúgy vannak elterjedt hiedelmek, amikkel "tárgyiasítják" a pasikat, pl. tipikus női szöveg, hogy "a pasik a farkukkal gondolkodnak".


Vagyis lényegében ugyanazt csináljátok, mint a PUA, csak nem keletkezett egy külön mozgalom a nők körében, ebben a tematikában. Ennek pedig az oka az, hogy a nők egyszerűbben ismerkednek.


Szóval mindent összevetve, egyetlen normális női kritikát nem olvastam még a PUA-ról, mivel amivel vádlják a mozgalmat, az ugyanúgy megvan a nők körében is.

2020. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
60%

Haggyalar ezzel a szektaval.


Reszese voltam, agymoso, degradalo szekta. Talalkoztam is az egyik "nagymenovel", hat emberileg egy kalap sz..r volt az fazon.


Lelkiserulteknek kitalalt nesze semmi alapu "exkluzi termek".


Mint a brian tracy, szabo peter es a tobbiek.

2020. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Nem a PUA szekták mellett állok ki, hanem az eredeti eszmék mellett, amit a szekták elferdítettek, és bizniszt csináltak belőle.
2020. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
63%

". Olyan életet épít, ami vonzó a nők számára"


Magad miatt epits, valtoztass stb. Ne masok miatt.


Meg kinek mi az az elet, ami sajat maganak megfelel. Nem mindenkinek a penz, biznisz, kocsi, olyna felszines nok, akiket csak ez hoz lazba stb.


Akkor miert van negativ konnotacioja a fogalomnak es eleve miert nem mondjuk Improve On Myself a neve? Ja, mert van piaca a konnyu nok alkalmi szeditesere es az hoz csak penzt...


Amikor ok nelkul fogdosod a vallat meg kamu tenyerjoslast csinalsz, az nekem annyira felszines

2020. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:

#34


Elsődlegesen magam miatt építem az életem, bár a diplomát részben a nők miatt is akarom megszerezni, mert okosabbnak tűnök vele.


Én nem csinálok kamu tenyérjóslást, hanem megtanultam kicsit igaziból. Így, ha spirituális lánnyal hoz össze a sors, akkor tudunk egymásnak jósolni.

2020. nov. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
Es erdekel a spiritualitas, joslas, asztrologia?
2020. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
#35 Ha nők miatt akarsz jól kinézni az oké, de egy diplomát nehogy már miattuk akarj. Ilyet nem is hallottam még...
2020. nov. 16. 15:33
 38/54 anonim ***** válasza:
Vannak a spirituális irodalomban jó dolgok, de annyira nem érdekel. Viszont nem is ez a lényeg, hanem az, hogy egy ezós csajjal már van közös téma. Meg eleve színebb egyéniség vagyok, hogy értek ezekhez is.
2020. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
0%

#37


Részben miattuk akarom a diplomát. Aki velem van, majd elmondja magáról, hogy egy értelmiségi emberrel van együtt.

2020. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
72%

Szoval nem magad miatt teszel dolgokat, hanem a nokert.


Erre mondjak, hogy papucs

2020. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!