Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők.Szeretnétek magatok mellé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barlanglakó íjjász kérdése:

Nők.Szeretnétek magatok mellé egy olyan bátor férfit,aki nem fél senkitől? Bárkinek nekimegy,ha szükséges.

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy nekimegy..

És mi van akkor ha az illető TEK-es? 🤔🤔


Gondolom mondani se kell..

Elég lenne neked egy fordulatból fejbe rúgás... 👌🏻


Aki neten ilyen nagyarcú (nekimegy bárkinek) az a valóságban egy gyáva..


Alá is tudom támasztani...



F vagyok, aki nem a neten arcoskodik...



🙃

2020. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell egy agresszív állat, köszi.
2020. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

#2

El ne hidd már hogy ő kemény.. 😂


Csak teszi magát a NETEN..

Élőben pedig bevan fosva..


😁

2020. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
"Nem vak az, csak bátor."
2020. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem igazán van a listámon, hogy a lehetséges társamnak olyan mentalitása legyen, mint az átlag tacsiknak, de ha magadat jellemezted, akkor nyugi, biztos találsz valakit.
2020. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező!!

Inkább ne égesd magad jobban!!

Ha valóban olyan kemény lennél, akkor az edző teremben a csajok ujjonganának érted, mert te olyan kemény vagy, mint Arnold Schwarzenegger...

Tudjuk nem vagy olyan, mert ha nem lenne gondod a csajokkal nem lennél így elkeseredve..

Mondom a csajok a teremben oda mennének hozzád hogy mikor lábazol hogy kevés a 350 kg ok is jönnek a súlyra..

Mindegy..

Szóval...

:D


Pacsi!

2020. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretnénk olyat, aki mindenkinek nekimegy, vagyis ezt most úgy értelmeztem, hogy agresszív. Olyan férfit szeretnénk, aki megvéd, ha veszélyben vagyunk.
2020. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek 7es.
2020. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

7.


Mitől lennétek veszélyben a mai világban? Ha fegyverrel támad meg titeket valaki akkor a hősködés eredménye úgyis egy átlőtt fej, normál esetben pedig nem támad meg senki nappal, a nyílt utcán, normális környéken. Ha pedig sok a drogos vagy a bűnöző a környéken, akkor el kell onnan menni. Méghozzá gyorsan, mert betörnek a lakásodba amikor nem vagy otthon.

2020. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Én nőként vagyok ilyen, a párom imádja. Több harcnűvészet ismeretében én védeném őt meg, de az tutkó h besegítenék, ha helyzet van.
2020. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!