Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/férfiak,akiknek teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/férfiak,akiknek teljesen reménytelen a társkeresés.Ti milyen életcélt tűztetek ki a család helyett?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a család helyett semmit nem tűztem ki, egyszerűen csak élem az életem E/1-ben.
2020. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meló. Gimnáziumban tanítok 36 évesen, bár most online kontakt van. Nekem ez kitölti az életem. Amúgy meg hétvégén a kis, picike (1.5 szobás) lakásomat újítgatom, plusz fényképezni járok a természetbe, illetve horgászni. Nőknél nincs sikerem, de persze nem adom fel, igényesen öltözködök, sportolok heti 2 szer.
2020. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Semmit. Olyan szintű depressziót váltott ki belőlem, hogy 27 éves koromban is szűz vagyok és soha semmilyen sikerem nem volt, hogy a szó legszorosabb értelmében véve nincsenek érzelmeim (tehát tulajdonképpen már nem is vagyok depressziós sem, csak érzelmileg teljesen kiégett?). Se örülni nem tudok semminek, se szomorú nem tudok már lenni, csak úgy... vagyok. Nem, nem jó szó: létezek, a sejtjeim fizikai és kémiai kölcsönhatások létrejöttével funkcionálnak a biológiai értelemben véve. Már régen nem élvezem a hobbimat se, inkább megszokás az is, a munkám szar, a pénz soha nem érdekelt, párom meg vagy soha nem lesz, vagy olyan szintű megalkuvással lenne, aminél a magány is jobb. Szóval jelenleg az életcélom az, hogy verjen a szívem, amíg ver, aztán majd egy szép napon feldobom a pacskert, ami számomra megváltás lesz. Ennyi. Talán egy bosszú lehetősége lenne, ami visszazökkentene az életbe, de már annak a gondolata se hoz lázba.
2020. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én anyagi javulást, tanulást, mikor még lehetett, utazásokat.
2020. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Talán egy bosszú lehetősége lenne, ami visszazökkentene az életbe,


Én is így érzek az exem irányába, aki jegyesem volt, de megcsalt és már 3 éve nem tudok igazán magamhoz térni, akkora sebet okozott bennem. Utána 1 hónapig a nyakára jártam, szerelmes leveleket írogattam neki, kedvesen ajándékokat vittem a postaládájába 1 hónap apatt vagy 4 szer, kb 130 ezer ft értékben. Az eredmény az lett, hogy elvette az ajándékokat, megtartotta és feljelentett zaklatás miatt. El is ítéltek, megrovást kaptam (ami nem igazán büntetés, csak figyelmeztetés, hogy egy nőnek mindig igaza van), a pénzemet soha nem kaptam vissza, amit ráköltöttem. Csak ott volt a nyoma, a 4 sms, meg a 4 szerelmes levél. Ez bőven elég volt. Tök mindegy, hogy kedves volt, meg nyálas, maga a tény, hogy nem hagyod és megfojtod a kedvességeddel, az manapság ebben az országban bűncselekménynek számít. Ez 3 éve volt, azóta zavarodott vagyok, de tiszta. Néha eszembe jut a bosszú, de ha belegondolok h bármit teszel, akkor is egy nőnek fognak hinni a rendőrségen, akkor hagyom az egészet. Így én is csak létezek, neki már van jegyese azóta, röhög rajtam h valaha imádtam, és a szívemet nekiadtam volna. Azóta nőre nem néztem, 1 évig pszichológushoz is jártam. De max 20%-ot javult a helyzet.

2020. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Dolgozom az életemen, az egzisztenciámon, a testemen. Biztos, hogy lesz családom, nem vagyok elkeseredve. XD
2020. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Edzőterembe jártam, most már csak itthon edzem, svéd nyelvet tanulok, mert egyre szimpatikusabb az ország, internetes mikro-vállalkozásokat építek, tőzsdézek, túrázom, itthon könyveket olvasok és filmeket, sorozatokat nézekm zenét hallgatok és talán beszerzek egy kutyát menhelyről.


Ez alapján tökre kiegyensúlyozottnak tűnhetek, pedig naponta többször gondolok az öngyilkosságra.

2020. nov. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Magamhoz vettem 2 kölyökkutyát, így ha minden jól alakul, ~15 évig lesznek társaim. "Pasipótlékok" is tehát ők nekem. Egyébként csak addig tervezek élni, míg a családtagjaim, hogy itt legyek nekik, amikor szükségük van rám/segítségre.
2020. nov. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!