Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag Józsiként (fizu ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag Józsiként (fizu , külső) csak kövér lányoknál próbálkozzak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 13:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

@7

Nem ezzel van a baj, hanem, ahogy írtam is: egyszer ez az iskola van támogatva, máskor az. Egyszer azoknál próbálkozz, akik téged totál nem érdekelnek, mert náluk van esélyed, máskor meg hát azért tudjad már, hol a határ, hiszen ők is emberek! Persze te magad nem vagy az, így inkább add le az igényeket - jaaaa, téééényleg, itt farkába harap a kígyó. Na, ezzel van a bajom. Ugyanez látszik a válaszok pontozásán és a hozzászólások stílusán is. Nézd csak, erről beszéltem: már két önjelölt erkölcscsősz eldurrantotta azóta az örökbecsű "te inkább ne is ismerkedj, mert... csak, mert rettentő frappánsat akarok mondani" kezdetű sallangját is. Ezzel tudatják a kérdezőben, hogy ő egy senkiházi, na de ha ő mondaná másról, hogy senkiházi, hohohó!, már kapná is az ívet, ahogyan kell.


Na, ettől jön rám az okádhatnék de azonnal. Vagy mindenki bíráltassék el ugyanolyan fajsúllyal, vagy senki ne mondhasson semmi rosszat a másikra. Mondjuk az is ugyanaz, mintha mindenki ugyanúgy lenne megítélve, szóval ugyanott tartunk. Egy szó, mint száz: ne köpjük már szembe magunkat napjában sokszor.

2020. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11-es. Ha elolvastad volna a kerdest, akkor te is ertened a reakciokat. Ha neked nem jon at a benne levo negativ lehuzas, akkor pontosan ugyanabban az empatiahianyban szenvedsz, mint a kerdezo, aki Balazska valamelyik alteregoja. Nyilvan ezert is jutsz ugyanarra az allaspontra, mint o.
2020. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hehe.... Te képes lennél bárkivel összejönni, csak hogy legyen valakid? Érdekes felfogás. Átvered magad és persze azt a szegényt lányt, akivel elhiteted, hogy ő kell neked :(
2020. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolja itt sok pasi, hogy ha a lány külseje nem tökéletes, akkor máris el kell tűrnie minden szart? Az átlagos férfi gusztustalanul viselkedik a nőkkel, ezeknél jobb egyedül élni. Az embernek járó minimális tisztelet és kedvesség ma már átlag feletti embert igényel.
2020. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

"ugyanabban az empatiahianyban szenvedsz, mint a kerdezo"

Na, akkor tisztázzuk. A kérdező valószínűleg ráeszmélt arra, hogy mivel totál átlagos, akár az alatti férfiként tengeti az életét, így csak az objektíve átlag alatti nőknél éri meg próbálkoznia, ha nem akar egyedül megmakkanni egy totál magányosan leélt, szar élet után. Na de nem pontosan ugyanezt szoktátok ti is javasolni minden sikertelen férfinak, hogy adja le az igényeit? Vagy most azt várjátok, hogy ujjongva örüljön a kérdező, hogy "eeeezzzaz, egy vonzalmak nélküli kényszerkapcsolat az egyetlen reményem, woohoo!"? Na, pontosan ezt magyarázom, de könnyebb az agyonig istenített Szent Empátia jelszava mögé bújni, miközben bennetek is kb. annyi akad ebből a csodálatos anyagból, mint egy háromnapos, kifehéredett kutyaszarban (vagy csak jól tettetitek, hogy átérzitek a kérdező sorstárs bánatát). Na de mibe, hogy ha az lett volna a kérdés, hogy "átlagos férfiként csinos, vonzó nőknél van-e értelme próbálkoznom?", akkor kétszer annyi tojás meg paradicsom került volna elő, amivel aztán jóóól meg lett volna dobálva a cimbora?


Szóval ahogy mondtam, ha van sapka, az a baj, ha nincs, akkor épp az. Ja és empátia.


Említettem már az empátiát?

2020. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez az élet egyik íratlan szabálya.

Ha nem vagy jó pasi, a jó nőket kb elfelejtheted.

Vannak persze kivételek, de nem az az általános.

Persze lehet itt nyomni a rizsát, hogy "nem a külső számít csak legyél tökös-vicces-nagydumás" csak az nem így működik.

2020. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15-os. Nem, mindig azt mondjak, hogy ne add lejjebb es inkabb fejlodj. De ti ezt mindig kizarjatok es felsoroljatok az elore osszeirt osszes kifogast, hogy miert nem mentek pszichologushoz, miert nem tanultok onismeretet, miert nem jartok tarsasagba, elhanyagolt, elhizott kulso. Meg a helyesiras is nehezere esik nemelyiknek. Olyan rohadt nehez megtanulni par szabalyt? Ez debilseg, igenytelenseg, lustasag, vagy annak udito egyvelege. Ha 3 sort nem bir leirni helyesen, akkor a netes ismerkedes eleve kilove, nem uti meg szintet. Azt a szintet, amit azert a ferfiak 90%-a is hozni tud. Ha vegigmegyek az utcan, ranezesre megmondom, hogy melyiknek nem lesz noje az eletben. Lehet rajta maszk, az arcat nem is kell latnom hozza. Azert ez csak jelent valamit, nem? Pedig erre is kepes a ferfiak 90%-a, hogy normalisan jelenjen meg, ez sem atlag. Ilyen az, amikor az elso randi utan nem lesz tobb. Es akkor meg meg sem szolalt a delikvens. Sokkal nagyobb problemak vannak a kinezetnel.
2020. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"elhanyagolt, elhizott kulso.

[...]

Ha vegigmegyek az utcan, ranezesre megmondom, hogy melyiknek nem lesz noje az eletben.

[...]

sokkal nagyobb problemak vannak a kinezetnel."


Öööööö... Oké. Amúgy el lehetne felejteni, hogy akin van 15-20 kiló plusz, az automatikusan igénytelen is. Emiatt a barom berögződés miatt vagyok abban az elképesztő szégyenben, hogy 27 évesen is szűz vagyok. Ettől függetlenül igénytelen egyáltalán nem vagyok. Go figure. Ja, és mint látod, a helyesírásom is rendben van.

2020. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18. De persze ha a nőn van ugyanennyi plusz az már zavaró, nemdebár?
2020. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egyrészt rohadtul nem erről volt szó, gratulálok, hogy nem sikerült meglátni még így sem az önellentmondást, amire fel akartam hívni a figyelmet. Másrészt mindig arról megy a hanta, hogy férfiként nem az az elsődleges, hogy hogy nézel ki, amíg értelmes vagy és nem vagy mosdatlan, ápolatlan és büdös, hogy zanzásítsuk a hazugságlavinát. Harmadrészt meg... igen, zavaró, elviekben a nők a szebbik nem, nemdebár? Mondjuk ha emellé szintén nem igénytelen, akkor nem akkora a baj. Nőknek annyival könnyebb dolguk van különben is, hogy felpakolnak egy kis sminket, és még ha a testük ugyanolyan is marad, az arcuk kaphat egy olyan upgrade-et, ami simán elvonja a tekintetet. A férfiaknál ez max a szakáll lehet, az meg vagy nő normálisan, vagy -mint nekem, éljen!- nem.


Na aztán hogy minek vitatkozok, azt nem tudom, úgyis én leszek lepontozva anélkül, hogy bárkinek egy pillanatra is átfutna az agyán, hogy "jé, amúgy ez a hülyegyerek nem is beszél akkora fszságot". Na mindegy, szép jó éjszakát.

2020. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!