Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti ocsmánynak tartjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ocsmánynak tartjátok a kevésbé maszkulin férfiakat?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Illusztráld légy szíves képpel, hogy milyen szerinted a maszkulin és a kevésbé maszkulin.
2020. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Dwayne Johnson és Vin Diesel eléggé maszkulin

Puskás Peti meg nem igazán

2020. nov. 18. 19:51
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Nekem pl ilyen [link]

bejön eléggé.

2020. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És most ne azt nézd hogy PP híresség meg gazdag, hanem ha mondjuk csak valami csóró nyikhaj lenne akkor is bejönne?
2020. nov. 18. 19:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Olyan példákat mondjál kérdező, akiknek van haja, és nem is kopaszodik (mint Puskás Peti).
2020. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Puskás Peti számomra taszító. Szegényemben tényleg semmi férfias nincs.

De szerintem Dancsó Péter se az a tipikus maszkulin férfi, ennek ellenére ő kifejezetten jóképű és az a típus akit nem rugdosnék ki az ágyamból.

Vagy ByeAlex aki szintén nem túl férfias jelenség, mégis nagyon tetszik.

2020. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Dwayne Johnson, Vin Diesel - tőlük konkrétan HÁNYOK.

Puskás Peti sem igazán tetszik, de azért az előbbi kettőnél jobb.


Dancsó Péter bejön.

Meg Pewdiepie. :)

2020. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Más a kevésbé maszkulin és más a szedett-vedett tróger, akit az anyja öltöztet.


Brad mondo pl elég feminin, de totálisan az esetem. De ott van pl Asa Butterfield és Shawn Mendez is, ők is tetszenek.


Aztán van pl a tipikus kordgatyás, pinaszőrszakállú akármi, aki végülis valamilyen dimenzióban férfias, mert van szőr az arcán, de bottal se. Meg az összes ilyen stílustalan, ízléstelen ember nem kellene. És ízléstelen alatt nem a divattal flancolást értem, hanem azt, hogy képtelen adni magára és az előnyeit hangsúlyozni, csak van, pont úgy, ahogy elkapta a pubertás.

2020. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekem hármójuk közül egyikük se jön be. Nekem például a "futó alkat" jön be, akin látszik, hogy rendszeresen edz, de nem viszi túlzásba. Hogy ismert példákat mondjak, számomra ideálnak számít David Tennant, Tom Hiddleston, Robbie Kay vagy Timothée Chalamet.

23/L

2020. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Inkabb irritáló,nekem volt egy ilyen pasi,nem tudtam beleszeretni,noies gesztusai voltak,meg noies hangja.A falra masztam tőle.

Emelett baratkent jo volt es természetes is.

De nem volt ferfias.

2020. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!