Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vékony testalkatom (190/77)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony testalkatom (190/77) miatt tarthatnak ocsmánynak a nők vagy inkább az arcom a felelős ezért?

Figyelt kérdés
Az erre szakosodott honlapokon több kép alapján is 0-5 közötti értekelést kaptam a nőktől, ami kb. azt jelenti hogy bűnronda vagyok és bottal se nyúlnának hozzám. Valóban kevés sikerélményen volt eddig párkeresés terén, de ezt eddig az önbizalomhiánynak és a kevés próbálkozásnak tudtam be. A külsőmmel annyira sok gondom nem volt, olyan átlagosnak vagy jobb napjaimon kicsit átlag felettinek gondoltam magam, szóval elégge ledöbbentem hogy a sok nullás értékelés láttán.
2020. nov. 19. 13:57
 1/7 A kérdező kommentje:
-hogy a végéről
2020. nov. 19. 13:58
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Képet.
2020. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Photofeeler gondolom :)


Hidd el hogy sokan vannak így vele. Éppen most közölte velem egy lány tinderen hogy az ott lévő pasik nagy hányada neki mind ronda. Több óra alatt nem talált olyat aki egy kicsit is tetszene neki.


Helyette inkább foglalkozz magaddal. Gyúrj szerezz jól fizető állást stb stb és akkor a nők jobban fognak szeretni. És ne neten hanem a valóságban próbálkozz. Persze ha lemegy a karantén. Sajnos valahogy így működnek a nők.

2020. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak nagyon xarok voltak a képeid. De alapvetően az arc sok esetben hangsúlyosabb szerintem.

Kép nélkül valóban nehéz megmondani mi lehetett a gond.

2020. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sok mindenki nem fotogén arcú.. van akik képeken jó , élőben meg nem.
2020. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok.


Es akkor mivan? Ezt dobta a gep, vannak mindenfele emberek, na es akkor? Tudod mennyi alacsony, nyegle, teszetosza pasast (meg en is megtudnam verni) latok tok ari nokkel?


Basszus ne az interneten vard a pontozgatast vadidegen emberektol. Foleg azert, mert az internet tele van muanyag kulseju emberrel, ahol csak a kulsot latjak. Nekem volt olyan csaj, akit a hangom fogott meg.


Meg kinek mi a szep. Nekem a mukormos, muhajas, szolitol kb fekete boru nok nem tetszenek, azokra en is 0 pontot adok. Mas meg ram ad 0 pontot. Ez van, van akinek meg pont ez jon be.

2020. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Párom még vékonyabb nálad. 193 cm magas 64-67 kg között ingadozik. De mindig megnézték maguknak a lányok egyrészt személyisége, másrészt igényessége (nem pénz kérdése) miatt.

Ez csak egy példa, hogy ne hidd azt, ezen múlik minden.

2020. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!