Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ha egy jól karbantart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy jól karbantartott 40-es nő jön a munkahelyetekre és nincs felelős beosztásban, vannak gyerekei is, nem komoly kapcsolat céljából mikor nyomultok rá jobban, ha azt mondja hogy házas, elvált vagy özvegy?

Figyelt kérdés
mitől függ hogy melyik nőnek kezdtek bókolni, kivel flörtöltök? A férj visszatartó erő?

2020. jún. 5. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha tetszik, ezen kívül csak az számít ha egyedülálló.
2020. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Volt hasonló helyzet, nagyon vonzó 40-es nővel, kiderítettem van férje is, gyerekei is, a nő hajlott volna a dologra, de hol én visszakoztam, hol ő.

Igen, valószínű a férj, mint visszatartó erő működött.

Évtizedes házasságról volt szó, valószínű egymás légmozgását is utálták már, de voltak buktatói a helyzetnek rendesen.

2020. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok. Egy jól karbantartott 40-es nőre bármikor és bárhol rámegyek, KIVÉVE, a melóhelyen, ha ő is ott dolgozik, azaz kolléga.


ALAP, hogy kollégával nem kezdünk!

2020. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én inkább csak akkor nem kezdenék vele ha férjnél van nekem az vissza tartó erő.

F

2020. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tehát ha sokaknál a férj visszatartó erő, akkor az elvált vagy az özvegy a szimpatikusabb?
2020. jún. 5. 12:31
 6/10 anonim ***** válasza:

4- es vagyok

Igen az elvált vagy özvegy.

F

2020. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"5/6 A kérdező kommentje:

tehát ha sokaknál a férj visszatartó erő, akkor az elvált vagy az özvegy a szimpatikusabb?"


Az amatőröknél!


A férjes a legjobb!

Nem kell eltartani, nem akar gyereket, esküvőt, odaköltözést. Nem lóg folyton a nyakamon.

2020. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A férjes, félrekefélő nők számomra értéktelenek. Ha én egy számomra értéktelen nővel leállnék, akkor azzal meg csak magamat minősíteném. Amatőrkém...


Gondolom nálad az önbecsülés lece a nyírt pázsit szintjén mozog.


Ha meg már férj, és a léc is alacsonyan van, akkor meg ott csap be a krach, amikor a férj kitépi a májad. Igazából egy szavad sem lehet, viszont a nőt nem kell eltartani, nem akar gyereket, esküvőt, odaköltözést...ja, és nem lóg folyamatosan a nyakadon.


Tudom, te nagy májer vagy, sosem buknál le, és minden 40-es topmodell külsejű férjes nő téged akar. Óóó, most mennyien irigyelnek téged!

2020. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

8.-nak.


Mekkora tisztességes, becsületes, gerinces, "jó ember" vagy.


És mire mész vele? Mi?

2020. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha: házinyúlra nem lövünk.
2020. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!