Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a vírushelyzetben ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a vírushelyzetben ez felelős viselkedés?

Figyelt kérdés
Nem szeretném részletezni,de legalább három krónikus betegségem van ami miatt kifejezetten veszélyeztetett vagyok vírus szempontjából.Azonkívül egyéb bajaim is vannak.Párommal bármiféle közösségbe csak maszkban megyünk.Csak oda megyünk ahova muszáj.Ő kint dolgozott gázszerelőként,jelenleg itthon van táppénzen.Ami nagyon felháborított hogy pár nap múlva el akar menni jómódú! gyerekéhez gáz-korszerűsítésre mert most kezd lakásfelújítást.Nos hát ott folyamatosan megfordulnak fiatal kollégák és barátok,nagyon kockázatos ott lennie.Egész napra tervezi ha már ott van segít másban is.Nem tudom megértetni vele hogy akár az életemmel is játszik,elengedi a füle mellett,azt mondja neki segítenie kell.Nem állhat meg az élet.Már azon gondolkozom mire visszajön valahova elköltözöm.De ez abszurd,ha szeret fontosabb kellene legyen az egészségem/életem,mint egy gázszerelés még ha családban is kellene.Mi a véleményetek erről?
2020. nov. 11. 13:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Azt a kva, mocskos mindenit, hat kepes a gyerekenek segiteni????? Assuk el élve, vagy akasszuk fel?
2020. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Mert te úgy gondolod, hogy a párod innentől kezdve ne menjen sehová, hanem üljön otthon veled??
2020. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy ezt nagyon túlreagálod.Ennyi erővel az üzletbe se mehetnél ki,mer bárhol elkaphatod NEM CSAK FIATALOKTÓL.Szerintem neked az a bajod hogy a párod a gyerekéhez megy segíteni.
2020. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

A gáz-korszerűsítés elég fontos...

Üljön a hideg házban a gyereke, ha valami nem jó, vagy robbanjon fel? Látszik, hogy fingod nincs ezekhez a dolgokhoz...

2020. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Már megint te?
2020. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem olyan fontos mint más ember élete.Nincs hideg,a régit is tudná használni egyenlőre ha már ilyen a helyzet.Felelős emberektől azt hallom ne legyen egy légtérben órákig olyan fiatalokkal akik nagyvárosi közösségben töltik napjaikat.Akkor szerintetek az én életemet lehet kockáztatni?Pont most van a kollégium kiürítésekről is szó,sok fiatal nem is akar hazamenni nehogy bajt csináljon beteg szülőjének,nagyszülőjének.
2020. nov. 11. 13:51
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon eltúlzod ezt a szituációt. Óvatosnak kell lenni, mikor hazaér, ruhákat azonnal kimosni, fürödni, stb. de azért azt nem várhatod el tőle, hogy ő is bezárkózzon, vkinek be kell vásárolni, működtetni a napi életet, nem is tudom, hogy gondolod. Bár van egy olyan érzésem, hogy más van itt a háttérben és a covidot csak ürügyként használod.
2020. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Kerdezo, fejezd mar be, nagyon unalmas vagy. Tobb kerdesed is volt mar, mire jo ez a trollkodas? Menjel aztan inkabb tanuljal,gondolom nem lehetsz tobb 16-nal.
2020. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Mi abban a veszélyes, hogy elmegy segíteni? Beteg a gyereke? Van tünete? Ha nincs, akkor kicsi az esélye, hogy hordozza a vírust, de ha hordozná is, minimális az esélye, hogy úgy tovább tudja terjeszteni rá. Esetleg ha direktbe ráköhög meg körbenyalja, akkor van némi esély
2020. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen alapon ha a gyerekèhez nem mehet, akkor gondolom boltba, postàra, dolgozni sem mègy. Kb sehova. Óvatosnak kell lenni persze, de azt nem lehet elkerülni, hogy sehova se menjen senki. Akkor mindenki èhen hal.
2020. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!