Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a huszonéves lányok negyvenes férfiakról álmodoznak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 19:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%
Részemről nem. 😐 21/l
2020. nov. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
14%

Határozottan igen!

Még az 50 is belefér, amennyiben az illetőre intellektus, erotika, intelligencia, kifinomult magatartás, megjelenés, jó stílusérzék és tapasztalat jellemző.

Ha mindez megvan 20-30 éveseknél is, akkor tök mindegy a kor.

2020. nov. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
38%
Most meg fogtok lepődni, de részemről igen. Én 27 vagyok és külsőleg és belsőleg is a 40 feletti pasik jönnek be. Gondolkodásuk más. A mai fiatalok TikTokkal, videójátékokkal vannak el. Én szeretek inkább komolyabb témákról beszélgetni. De ez nem jelenti az, hogy ez a normális...
2020. nov. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
74%
23as leírta helyettem. Én is 27 vagyok és ugyanez. Főleg szexuálisan vonzódom a 40es korosztályhoz. A 20as éveim elején meg előtte is a 30asok vonzottak, reméltem amúgy, hogy kinövöm, vagy ahogy én is öregszem, úgy "utolérem" őket. De nem, most hogy már lassan 30 vagyok, egyre inkább a 40-50esek mozgatnak meg. Persze nem a pocakos, alkesz, lepukkant nagypapák. Az a baj, hogy mindenki ebben a korosztályban csak ezt a kategóriát tudja elképzelni, pedig nagyon sok jól "karbantartott" 40es vagy akár 50es férfi van, akiknek olyan férfias, határozott a megjelenésük és a kisugárzásuk, hogy néha elszégyellem magam, hogy feleségként mik jutnak eszembe, ha a szemembe néz egy ilyen. De tény, hogy nekem apakomplexusom van, nehéz gyerekkorom volt, alkesz apa, aztán elvált szülők. Szóval szerintem sem normális, megvan az oka, ha egy fiatal nő vagy lány az idősebbekhez vonzódik.
2020. nov. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
92%
23as vagyok nekem is apakomplexusom lehet :) nekem is zűrös apum volt.
2020. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen van ilyen, és ha csak rápillantok a válási statisztikákra, egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ez olyan ritka.
2020. nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!