Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális, intelligens, helyes kinézetű férfiak elutasítják azokat a nőket, akik sokkal inkább hajaznak egy játékbabára, mint egy “átlagos” huszonévesre?

Figyelt kérdés

Igen, rólam lenne szó.

21 éves vagyok, és úgy nézek ki, mint egy Bratz, vagy műgyantából készült baba.

Kezdve azzal, hogy NAGYON alacsony vagyok, ami az én esetemben azt jelenti, hogy 150 alatt. Ezzel ellentétben nincs az a tipikus, fejletlen, kislányos sziluettem, karcsú derekam van, ehhez képest a mellem és a fenekem jóval nagyobb.

Az arcom olyan, mint egy porcelánbabáé, dús ajkaim vannak, természetesen hosszú, söprűs szempillám, ami alapvetően pozitív, hiszen nem egyszer mondták már, hogy ritka szép vonásaim vannak. Mindezt szívesen hangsúlyozom sminkkel, ami ráerősít a karakteremre.

Már nincsenek önértékelési gondjaim, nem hat meg senki véleménye, hiszen pontosan úgy nézek ki, ahogyan mindig is szerettem volna. Jól érzem magam a bőrömben, a környezetem is kifejezetten esztétikus kinézetűnek ír le. Művelt vagyok, lehet velem komoly, mély dolgokról beszélgetni, jóval elvontabb dolgok foglalkoztatnak, mint a korombeli lányokat, és habár szeretem az esztétikumokat a megjelenésemben is, messze nem ez a prioritás az életemben.

Igen ám... de ebben a korban ott tartok, hogy SOHA életemben nem jártam senkivel. Nem is csapta még nekem senki a szelet, (én nem tudok róla), soha nem volt párkapcsolatom, és igen, szűz vagyok.

Én pedig már évek óta türelmesen várok az őszinte szerelemre, de ez nem rajtam múlik. Nyilvánvaló.

Igen ám, de a 21-30-as férfi-, azaz a korombeli korosztály ha meglát, abban a hitben van, hogy valami taknyos kis 13-15 éves csitri vagyok, pedig az egész karakterem messze áll ettől. Úgy érzem, képtelenek komolyan venni, és ez elszomorít. Az volt a legmegalázóbb, amikor egy esküvőn pálinkával kínáltak. Én akkor nem kértem, és nem azért, mert egy “prűd neveltetésű kislány” lennék, csak egyszerűen nem vagyok a tömény alkohol híve éhgyomorra. Annyit válaszoltam erre, hogy “majd inkább este kérek”. Erre pedig valami olyasmi válaszuk volt, hogy “az neked pont jó, mert akkor már nem kérünk személyit”. Mire én felvilágosítottam őket, hogy már 3 éve elmúltam 18, de hülyére akartak venni, ott cukkoltak, mint egy ostoba kis tizenévest, hogy nem hiszik el.

Szóval: elegem van ebből. Csak azért, mert babaarcom van, egyesek miért vannak abban a hitben, hogy a hozzám hasonló karakterű nőket büntetlenül lekezelhetik?



2020. okt. 15. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
ZzZ
2020. okt. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én idősebb vagyok nálad és férfi, de amolyan fiús kinézetem és alkatom van. a fiatalos, "aranyos", "srácos" külsőm miatt a gyerekek tegeznek, ami a kisebb baj, a felnőttek viszont nem vesznek igazán komolyan. nagyon zavar ez engem is, mert én is művelt, értelmes, illetve diplomás ember vagyok, nem valami "éretlen gyerek".. ahogy te sem vagy "cuki játékbaba".. és nem tudom, mit tehetnék, hogy segítsek másoknak elvonatkoztatni a külsőmtől, és észrevetetni "magam".. :) :S
2020. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a "babaarcod" miatt, hanem mert rettentő alacsony vagy.
2020. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem normális, intelligens, helyes vőlegényem van, és múltkor egy idős néni azt mondta a plázában, hogy úgy nézek ki mint egy szép kis porcelánbaba :D Anyukám és a párom is mindig mondja. Nekem nagyon fehér a bőröm, plusz nekem inkább a hajam, és a sminkem miatt mondják, én normál magasságú vagyok. És már 15 éves "taknyos csitri" koromban is mindig azt hitték, hogy már elmúltam 18, nem változtam azóta semmit.

Ez nem az arcod miatt van, hanem tényleg borzasztóan alacsony vagy. Egyébként meg ne vegyél ilyen komolyan minden viccet, csak ártatlanul hülyéskedtek veled.

2020. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Vannak olyan karakterű emberek, akik vagy öregebbnek, vagy fiatalabbnak tűnnek.

Nekem például nem jönnek be a kislányos alkatúak/külleműek. Tudom, neked van mindened, csak alacsony vagy és az arcod olyan, amilyen. De ha valakinek ez jut eszébe, nem tehet róla.

Amúgy az is lehet a baj, h "normális, intelligens, helyes" srácok a céljaid, de belőlük kevés is van, másrészt kelendőek, szóval nem könnyű egy ilyet fogni. Az ízlésük pedig pont ugyanannyira szerteágazó, mint mindenki másnak.

Ne add lejjebb az igényeket, de nézz körül jobban, hátha találsz máshol is értéket.

2020. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Udvaroltak már neked, közeledtek is hozzád - csak épp nem azok akiket te szerettél volna. Ez van, ilyen néha az élet, ennek nem túl sok köze van a megjelenésedhez.

Sugározz magadból jókedvet, vidámságot, mosolyogj és ne keseregj állandóan nagyságrendekkel meg tudja dobni a kisugárzásodat.

2020. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha igaz lenne ....
2020. okt. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!