Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néznek le azért amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek le azért amiatt 22 évesen nem volt még nőm? Nincs is igényem az ilyesmire, saját magammal akarok foglalkozni.

Figyelt kérdés

Mint ha ez valami elvárás lenne...

Meg vesztes akinek nem volt még

Egyszer voltam szerelmes 16 évesen, de az nem jött össze, azóta viszont egyszer sem éreztem azt az érzést.



2020. nov. 20. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Igen, társadalmi elvárás.

Igen, vesztes aki ennyi idősen se tudta összehozni.

Aki ezt tagadja, vagy önvédelemből, vagy érdekből teszi.

2020. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fontosabb dolgom is van a nőknél pl építem a karrierem
2020. nov. 20. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ne csinálj úgy, mint ha a kettő kizárná egymást. Senkit se versz át, csak saját magadat.
2020. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért néznek le mert hülyék. Ne foglalkozz velük, a saját nyomoruk.
2020. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De ha saját magaddal akarsz foglalkozni, akkor most miért azokkal foglalkozol, akik lenézbek?
2020. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!