Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a dolgok legtöbbször,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a dolgok legtöbbször, nagyjából így mennek, akkor mégis miért teszi be olyanok pasi a fejét a guillotine alá (házasságba)?

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 21. 00:07
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
7-es, 8-as. Kb igy van, ahogy irjatok.
2020. nov. 21. 07:57
 12/29 A kérdező kommentje:
10. Igaz. Ismerosi korben is szinte mindig a nő akarja ezt az egeszet. Nagy lakodalom (aminek 80% at a pasi finanszirozza, mert ha nem, akkor nem szereti igazan a nőt...). A pasi ellenne 10-20 evig gyerek es hazassag nelkul, ha adott a p.nci.
2020. nov. 21. 07:59
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell felni bármikor el lehet válni. Én párszor megtettem
2020. nov. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
:D na igen
2020. nov. 21. 08:50
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

"Végülis csak valami 73 vagy 74%ban ők adják be a válási kérelmet "


Persze, mert a másik fel felredugott, de azért az itthoni kiszolgálás is kell neki.

2020. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
91%

"A nők a házasságot kieroszakoljak."


Ez hazugság. A férfiak ezzel leplezik, hogy ők akarták megnősulni.

Én kettő személynek mondtam nemet konkrét lanykeresre.

2020. nov. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
6%

Egykis igazságmorzsa. Hátha felnyitja pár férfi szemét. Házasság a mai ginocentrista rendszerben:

[link]

2020. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

"A nők a házasságot kieroszakoljak."



Ez hazugság. A férfiak ezzel leplezik, hogy ők akarták megnősulni.


Én kettő személynek mondtam nemet konkrét lanykeresre.


Férfi vagyok, van vagy 100 házas férfi ismerősöm a 30-40-es korosztályban, mindegyik esetben a nő akarta az egészet, mert xy Kati is már házas, van gyereke is---de édes ugye??, nekem is kell....stb. A pasi meg kénytelen volt belemenni, mert a legtöbb nem válogathat.


17. Nagyon igaz.

2020. nov. 21. 10:56
 19/29 anonim ***** válasza:
91%

Ha szerinted a házasság nem éri meg se érzelmi, se anyagi oldalról, és csak a szex miatt veszel el valakit, akkor érdemes lenne elgondolkodnod azon, hogy prostihoz járj és szerezz egy takarítónőt.


Nem kell mindenkinek megnősülnie, de fölösleges azt hangoztatni, hogy a házasság értelmetlen vagy nem előnyös a férfiak számára. Csak azoknak nem előnyös, akik nem vágynak társra és gyerekre. Ezeknek az embereknek szerintem is fölösleges megnősülniük, sőt párkapcsolatban sem kellene kerülniük. Egyfelől, mert olcsóbban meg tudják venni is akár, másfelől pedig mert tönkre teszik a velük házasodó életét.

2020. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
90%

Én csak azt nem értem, aki így áll az élethez, a nőkhöz, miért akar kapcsolatot?

Én ha így utálnám a férfiakat hagynám őket a francba, kérdéseket se írnék ki, hogy erősítsenek a gyűlölködésben a hasonló lelki nyomorékok és nem is ismerkednék. Ennyi a véleményem.

2020. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!