Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy legtöbbször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy legtöbbször olyan pasik hisztiznek a társkeresési kudarcuk miatt, akiknek abszolút nem lenne okuk rá?

Figyelt kérdés

Most olvastam ezt a kérdést? http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

Ha ezekkel a fizikai paraméterekkel és "skillekkel" ő esélytelennek tartja magát, akkor én minek nevezzem magamat 170 centisen 53 kilóval? De a való életben is több olyan esettel szembesültem, amikor a totál férfias és normális testalkatú ismerősöm, aki mellesleg jól keres, állandóan sír, hogy nem kell senkinek. Könyörgöm! Ezek teljesen átlagos férfiak, akiknek fejben van valami probléma, mert a nők által megkövetelt átlagos szintet megütik. Bújnának csak egy napra a bőrömbe, biztosan másképp gondolkoznának. Hihetetlen, hogy vannak olyan pasik, akiknek ilyen alacsony az önbecsülésük. Ha valakinek lenne oka hisztizni az inkább én lennék. De mégsem teszem, mert én legalább tudom magamról, hogy tényleg semmi esélyem. Illetve azon gondolkozok, hogy ezek a pasik a SZÉP csajok (a tipikus +170-es, formás mellű/cicijű bombázó szőke csaj) körében élnek át kudarcokat vagy tényleg minden lánynál esélytelenek?



2016. aug. 10. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Magasnak se jobb lenni. 188/120 és rosszabb a helyzetem, mint a tied
2016. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen paraméterekkel rendelkezem mint te, csak 2 kg-mal nehezebb vagyok, és nem azt mondom hogy kapkodnak utánam a nők, de vannak sikereim. Sok minden fejben dől el, ha te így állsz magadhoz, hogy esélytelen vagy, akkor az is leszel. Az arcom helyes, és humorral kompenzálom a többi hiányosságot. Interneten ismerkedem elsősorban.

A randikra a lehető legjobban kinézve megyek, divatos kiegészítők stb...

Szerintem nálad sincs minden veszve.

És az általad említett férfiaknak is a hozzáállásával van a probléma.

2016. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Akkor lehet, hogy te egy nagyon pozitív kisugárzással rendelkező, humoros/intellektuális személyiség vagy, akivel a nők szeretnek beszélgetni, amolyan "hétköznapi" Szente Vajk. Legalábbis így gondolom, mert a nők túlnyomó többsége egyáltalán nem vonzódik a kisember iránt, ha az nem jóképű és nincs megnyerő személyisége.
2016. aug. 10. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha állandóan ezt az oldalt bújod, a saját hülyeséged megerősítésére ne is álmodj "megnyerő" személyiségről.
2016. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a kinézet számít.
2016. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kinézet csak a tinilányok körében elsődleges szempont. Sokkal fontosabb, hogy békében élj magaddal.
2016. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!