Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő visszautasít. Depressziós vagyok emiatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, eddig 1x volt barátnőm 1 hónapig, de elhagyott. Rajta kívül eddig mindenki visszautasított, nem jöttek el randira, nem írnak vissza.

Csak neten keresztül szoktam ismerkedni, mert élőben nem merek kezdeményezni. Esetleg valaki tudna adni valami jó tanácsot?



2020. nov. 21. 17:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és még mindig szűz vagyok ... :(
2020. nov. 21. 17:44
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ne neten ismerkedj, saját magadat kínzod vele. Abban a korszakban, ahol egy kattintásra van 100 másik csávó lihegő arca és semmit nem jelentenek már az emberi kapcsolatok, ott csak magad teszed tönkre ha versenyzel. Ha nem megy élőben, dolgozz az önbizalmadon és fejleszd magad, építs nagy ismerősi köröket, szorosabb barátságokat.


Fontosabb viszont, hogy ne másért tedd, csak magadért. Ne a nők legyenek az életed középpontjában, tölsd ki olyan tevékenységekkel, amiket szeretsz és amikben kitudod élni magad. Megfogsz ismerni olyan embereket, akikkel nagyon jól elvagytok nemtől függetlenül, talán köztük lesz az is akivel összejöttök. Ez egy hosszú folyamat, hiába sietteted, csak rosszabb lesz.

2020. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
ilyenkor szokott kiderülni, hogy volt azért már nő aki bepróbálkozott nálad, csak neked nem kellett mert nem tetszett. ugye így van?
2020. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, tudnék adni jó tanácsot: szabadulj meg a szociális fóbiádtól.
2020. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz, antidepresszánst is szedek, de nem segít... :(
2020. nov. 21. 19:37
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Neked KŐKEMÉNYEN EGYÜTT KELL DOLGOZNOD a pszichológussal meg a gyógyszer hatásával. Tehát az nem úgy van, hogy te passzívan hagyod, hogy segítsenek rajtad, ha ez a helyzet, akkor ne csodálkozz, hogy nem változik semmi.
2020. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Kezdj el férfiként élni, a férfi szerepet elsajátítani. Először testmozgás, sport, testépítés. Ahogyan erősödsz, nő az önbizalmad is. A harcművészetek is sokat segítenek. Ott találsz olyan férfi társaságot, ami mintát nyújt. Keresd meg azt a hobbit, vagy szakmát, ahol a legjobb vagy. Azt sajátítsd el profin. Ezek mind növelik az önbizalmat. Majd érdemes a kommunikációt is tanulni asszertivitás tréningen.

Valószínű azért hagytak ek a lányok, mert nem bízol önmagadban, nem elég határozott a fellépésed, vagy nincs elég belső tartás. Ezeket lehet szépen fejleszteni, felébreszteni. Sok sikert!

2020. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Minden azon múlik hogy nézel ki. Ha nem jól, akkor kezdj el sportolni.
2020. nov. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miket árulsz el magadról nekik ha még el sem mennek a randira, de ha vissza sem írnak már ott elrontasz valamit. Az ismerkedés fázisában nem kellene elmondanád nekik pl. hogy szűz vagy, azt sem hogy depressziós vagy. Nem azért mert titok, csak így lehetőséget sem adsz hogy élőben megismerjenek. Mert egy ember sokszor más élőben. Ha már találkoztatok párszor és megbízó benne akkor elmondhatod neki pl hogy pszichológushoz jársz. A neten egy vadidegennek én nem önteném ki a lelkem. Talán ez riasztja őket el annyira hogy vissza sem írnak.

Lehet hogy nem ez a helyzet, csak azért gondoltam mert ha a külsőddel lenne baj akkor nem is lennének lányok akik a neten szóba állnának veled.

2020. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: egy szóval sem említettem a csajoknak, hogy depressziós vagyok és szűz... normálisan beszélgetek velük, kérdezek tőlük általános dolgokat (tudod, így megy az ismerkedés), aztán egy idő után nem válaszolnak...
2020. nov. 26. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!