Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Keresem a párom de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresem a párom de nem tudom hogy létezik e olyan akit én keresek,nagyon hosszú ideje keresem a párom de nem találom,próbáltam már rengeteg lánnyal,csinossal, közepesen csinossal,nem tudom hogy hol vagy hogyan keressem?

Figyelt kérdés
nem érzem azt hogy el tudnék köteleződni egy lánynál mert nem találtam még olyat , 14évesen 11évvel ezelőtt volt egy lány aki mellett el tudtam volna köteleződni de azzal mindent el csesztem,el ehagytam egy másik lány ért a köztünk lévő távolság miatt meg hát akkor nagyon fiatal voltam és hülye,mai napig szarul érzem magam az miatt,azóta sem találom azt a lányt aki meg mozgatja a fantáziám és azt mondanám hogy igen nekem csak ő kell, ha tudni akarjátok nekem olyan lány az esetem mint PL Billie eilish vagy Cara delevigne,szóval Arcra és Testre olyan lányt keresek mint ők de,Itthon még nem találkoztam olyan nővel csak a 11 évvel ezelőtti exbarátnőm volt olyan,más lány nem jöhet szóba csak aki olyan Mint Billie eilish vagy Cara delevigne ami nekik van igéző tekintet az ami nekem kell de sajnos ők Amerikaiak és nem Magyarok,nem tudom mit tehetnék rengeteg csinos lányvan tudom de nem megy velük több csak az 1 éjszakás kaland,az elköteleződés csak akkor menne ha látnékbennük egy kis Billie eilish vagy Cara Delevigne beütést azt a plusszt.

2020. nov. 21. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

uh ember...



jelenleg csak szimpla képekbe vagy beleesve

2020. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
A gyerekkori csődöd traumát okozott, most egy délibábot üldözöl. Ajánlom egy jó pszichológus felkeresését.
2020. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Hűha
2020. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem azért említettem ezt a két külföldi sztárt mert hogy azok,hanem mert a tekintetükben van valami ami meg igézi az én lelkem rabúl ejti a szívem,plusz Billie eilsh amikor azokat a lassabb szomoru számait énekli a hangjával a lekem hez szól lágyan simogatja és plussza az az igéző tekintet az az arc karakter az a stílus ami re nekem szükségemvan,csak hogy értsétek ennek az egésznek a lényegét azért írtam le ezt a két külföldi lányt példának,sajnos itthon nem találtam még ilyen lányt és félek nem is fogok.
2020. nov. 21. 23:34
 5/13 A kérdező kommentje:
normális kommenteket szeretnék,alapvetően mindenki véleményét meghallgatom és tényleg mindenki véleménye nagyon érdekel,de most tényleg komoly válaszokat kérek,nem olyanokat ami annyiban kimerűl hogy Hűha,meg uh ember,értelmes normális válaszokat kérnék ha lehet,ami építő jellegű, támogató jellegű. olyan válaszokat ami el indít egy kellemes beszélgetést.
2020. nov. 21. 23:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"de sajnos ők Amerikaiak és nem"


Igen, csak ez az akadály.

2020. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát igen ,sajnos nem tudok Angolul csak egy keveset, meg nem csak az az akadály hanem egy átlag emberke vagyok,rengeteg nővel voltam már eggyütt mert ugye mivel pasiból vagyok én is kell a nemi élet,de ez már nem elég kell egy lány aki olyan hogy azt mondanám igen te kellesz,de azóta ugye mint írtam 11 éve 14 éves korom óta nem találok olyan lányt mint a volt barátnőm neki a tekintete olyan voltmint a fent irt két külföldi lánynak ez kell nekem de itthon több nincs olyan szerintem és ezért nem tudok elköteleződni.
2020. nov. 22. 00:06
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj kérdező, hogy az írásod alapján magyarul se tudsz, nemhogy angolul.
2020. nov. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Magyarul nagy M és Angolul nagy A ,na ki nem tud Magyarul? Kötekedni azt nagyon tudtok de előszőr mindenki a saját maga háza tájékán sepregessen mielőtt valakinek be szólogatnak , normális kommenteket kértem nem az ilyen kötekedő stílust.
2020. nov. 22. 03:09
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Direkt kisbetűvel kezdel minden mondatot? Nem olvastam végig az írásodat, mert nem lehet komolyan venni azt, aki a saját anyanyelvén sem tud egy mondatot helyesen leírni.
2020. nov. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!