Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan társkereső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan társkereső, ahol keresztények ismerkedhetnek?

Figyelt kérdés

Sajnos a hétköznapi életben nem jön össze nekem sehogy az ismerkedés.. Többször regisztráltam tarskeresokre, de aztán mindig letoroltem magam, mert az ilyen tinder meg badoo nem arról híres, hogy keresztény emberek keresnének komoly kapcsolatot.


Örülnék, ha végre találkoznék valaki olyannal, akinek olyan ertekrendje van, mint nekem, de sehol nem találok ilyen férfit.


Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni :)


24N



2020. nov. 10. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gyülekezetek, templomok , ilyen énekléseken, egyebeken szoktak összejönni csoportok, fiúk is vannak ott, próbálkozz arra felé.
2020. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem nincs értelme keresztény embert keresni, mert hiába bérmálták meg, ha aztán nem a keresztény elvek szerint ér. Cserében egy ateista lehet a világ legjobb "keresztény" embere.


Mindenesetre, templomi körökben kéne szétnézned. Szoktak lenni fiatalok számára szervezett egyházi programok (mondjuk most nincs...).

2020. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

A mai kereszténység egyáltalán nem arról szól, amiről szólnia kéne, és a keresztények legnagyobb részének fogalma sincs arról, hogy miben hisz, miért hisz benne, csak szimplán beléjük lett nevelve valami, amit kereszténységnek hívnak.

Egy megvilágosodott embernek nincs szüksége egyházra és vallásra, csak a saját hitére, mert képes helyesen értelmezni a szimbólumrendszereket és metaforákat - az álkeresztények ezzel szemben szó szerint értelmezik a bibliát... mindenféle korlátozásoknak vetik alá magukat, indokolatlan dolgoktól félnek.

Amit az egyház csinál, az üres képmutatás és totális elveszettség.

Ők azok, akik leginkább nem értik, hogy miről szól ez az egész.


Bocsánat, hogy ezt így leírtam, de gondolom a házasság előtti szex kizárása miatt nem találsz partnert, ezért muszáj voltam leírni, hogy hazugságra épül az értékrendszered.

2020. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok egy ujabb kotozkodo lenni de ga csak ennyi a kerdesed konnyu megvalaszolni. Beirod a gugliba hogy kereszteny tarskereso. Az ismert tarskeresokon kivul sok mast is feldob ami kifejezetten ilyen jellegu. Egyebkent ird ki az adatlapodra
2020. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 3.-nal a pont, tokeletesen igaza van. Es tanacsolnam a kerdezonek hogy ezen gondolkodjon el.
2020. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mega annyit hogy velemenyem szerint a vallas a rakfeneje a vilagnak.
2020. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# Inkább ami lett belőle.

A Jézus nevezetű megváltónak, kiválasztottnak (nevezzük ahogy szeretnénk) tuti, hogy nem ez volt a szándéka, amikor az embereknek próbálta átadni a tudását. Az emberiség egyszerűen nem érett meg arra, hogy kollektíven képes legyen felismerni a világ valódi természetét és mindenki aszerint élni.

A Bibliában egyáltalán nem hülyeségek vannak leírva, csak olyan szinten kódolva van az információ, hogy csak a lángelmék értik meg az üzenetét.

2020. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#3 igen, ahogy te is mondtad, az embernek a saját hite számítson, ez esetben az én saját hitem megvan és annak igazsagalapjat ne te döntsd el légyszíves. Amit leirtal az csak a te véleményed és nem olyan biztos, hogy az ugy is van. Mindenesetre köszönöm a hozzaszolasod :)
2020. nov. 10. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!