Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Na most lett nagyon elegem! E...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most lett nagyon elegem! Egyedül élek, van autóm és így se találok normális nőt! Eddig azt hittem csak ez a gond, de mégse. Ezért dolgoztam ennyit feleslegesen?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 12:29
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
29%

#33

Mégis mire fogjam a sikertelenséget, amikor a magasság kérdésnél le is tiltanak, amint megírom, hogy 174 cm? És ez sorozatban így ment.

De gondolom arra te sem tudsz válaszolni, hogy miért nem írnak többet a magasság után? :)

2020. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
29%

"persze, én is azt hittem, hogy azért nem érdeklem a fiúkat, mert kicsi melleim vannak... 13 évesen, nem felnőttként."


Tőled is kérdezzem meg, hogy amint megírom a centit, miért tünnek el?

Pedig ez a "szia" után általában a második kérdésük.

2020. nov. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Kérdezd. Tőlem soha az életben nem kérdezték, milyen magas vagyok, ebből kifolyólag nem is utasítottak el miatta, nem igazán tudom átérezni. Pedig 170 centi sem vagyok.
2020. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%
Arról nem tehetek, ha most egy ilyen kritérium kezd begyűrűzni a nők részéről, de, hogy egyre többször ez az igény, az tény.
2020. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek a “174 cm-essel”! Én 180 vagyok, de még így se kellek senkinek. Egyébként szerintem az a gond, hogy túl közel vagyunk az átlag magassághoz (176 cm) és a nők inkább olyan férfit preferálnak, akik (bármilyen irányban) jelentősen eltérnek az átlagtól. Van olyan akinek a magas (190+) és van akinek az alacsony (170-) pasik jönnek be.


Tehát meglátásom szerint 170-180-as tartomány a legnagyobb szívás és ettől felfelé és lefelé is fokozatosan nő az esély.


Egyébként az “egyéb” méreteknél is megfigyelhető ez. Az átlag 13,2 cm, nekem meg 14 cm, tehát mint a magasságom, ez is egy kicsit az átlag fölött van. Na most a probléma az, hogy a nagyméretet szerető lányoknak túl kicsi, a kicsit szeretőknek meg túl nagy...


Még sok dolgot lehetne sorolni, de a megfigyeléseim alapján a lényeg, hogy minél átlagosabb vagy, annál kisebb az esélyed a nőknél.

2020. dec. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
61%
Hihetetlen mit össze tudtok vinnyogni.
2020. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!