Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lenne optimális ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lenne optimális ismerkedni?(A vírus helyzet után :D)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves nő vagyok,ambiciózus,tele tervekkel,szeretnék még a harmincas éveim előtt ha nem is családot alapítani,de legalábbis találni egy férfit,akivel fel lehet építeni egy biztos jövőt. Sajnos úgy érzem és azt tapasztalom(saját és barátaim tapasztalatai alapján),hogy a korosztalyomban egyáltalán nem érdekli a férfiakat az,hogy hosszabb távon gondolkozzanak vagy kitartsanak egy nő mellett. Kezdem úgy érezni,hogy ha mostanában nem találok egy férfit,akivel egy hullámhosszon vagyunk,megvan a kémia és “ne adj Isten” komolyabbat szeretne,mint egy néhány hónapos kapcsolat,akkor később sem fogom megtalálni a páromat. Persze tudom,fiatal vagyok meg lesz majd valaki bla bla... de egyszerűen már nem tudom,hol tudnék ismerkedni,mert eddig szó szerint minden létező helyen próbáltam, amiből vagy az lett,hogy a nyilvánvalóan komolytalan szandekuakat hamar leraztam, azok a fiúk pedig,akikkel korábban kapcsolatban voltam,elhagytak,mert nem szerettek volna meg fiatalon elkotelezodni(persze volt,ahol más probléma is volt,de volt harmonikus kapcsolatom is).

Gaz,nem gaz,kicsit kétségbe vagyok esve.


2020. nov. 22. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Disco és romkocsma kilőve. Egy fokkal igényesebb helyekre járjál; kávéház, táncestek, színház, egytem társasági helyei. Egyébként még interneten sem esélytelen.
2020. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azon az egyetemen ahova járok,teljesen esélytelen ismerkedni,kb mindenki lány aki meg fiú,hat az is lanynak érzi magát :D tarskereson próbálkoztam,ott mindneki az exet akarja kiheverni...színházban meg előadások alatt nem hiszem,hogy annyi esély lenne rá :/
2020. nov. 22. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Ó, dehogynem! A színházi szünetben könnyen leszólíthatsz valakit, a színdarab jó kezdő téma.
2020. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,ebben van valami,de azért nokent nem nagyon szeretnek én kezdeményezni,ilyenkor mindegy,mennyire ártatlanul megyek oda,mindig azt hiszik,hogy csak egyejszakasra hajtok :D
2020. nov. 22. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Azok hiszik azt, akiket az eredeti kérdésben felvázoltál. Értelmes ember nem ebből indul ki.

A nagyszüleink kora elmult, amikor csak a fiú szólíthatott le egy lányt vagy csak ő kérhette fel táncra. Elavult társadalmi normák miatt ne hagyjál ki lehetőségeket!

2020. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!