Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakítás közben vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás közben vagyok a párommal, én már jó ideje nem érzem magam jól a kapcsolatban. Megismertem egy számomra nagyon szimpatikus fiút, de addig nem akarok vele ismerkedni, amíg le nem zárul ez a helyzet. Szerintetek jól döntök vagy sem?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy szakítás közben?

Ha valaki szakítani akar, akkor szakít, nem pedig közben van.

2019. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Éppen külön költözünk, átbeszéljük a dolgokat, így értem.
2019. ápr. 4. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás nem egy folyamatos cselekvés általában... hogy csináljátok ezt? :D
2019. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

(Mire elküldtem, már írtál. Bocsi)


Akkor már szakítottatok, csak a dolgaitokat kell elintézni.


Hát nézd, akkor kezdj mással, amikor késznek érzed magad rá, ennyi.

2019. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy csináljuk, hogy én szeretném ezt lezárni, de a volt páromnak ez nem megy ilyen egyszerűen. Ő ragaszkodna, próbálkozik, közben költözök stb.
2019. ápr. 4. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha te már döntöttél, akkor felesleges várni.
2019. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem szabad az ilyesmit húzni, az ő érdekében sem. Nekem is mondták anno, hogy az én érdekem is, akkor még nem hittem el, mára viszont igaznak vélem.


Szakíts, de rendesen. És minél előbb. Egyrészt így továbbléphetsz, másrészt neki is jobb, ha nem rögtön utána leszel mással, mert az viszont nagyon rossz, mikor másnap már valaki mással van akivel szakítasz...


De olyat is ismerek ahol mai napig kvázi együtt élnek szakítás után, a csávó nem akar lekopni, szabotálja a exbarátnője új kapcsolatait véletleneknek álcázva... Rém természetellenesnek tartom a viszonyukat. De minkettő ludas, a férfi érthető módon, a nőnek pedig nagyon kényelmes ahogy a férfi ugrál neki még a szakítás után is, ideviszi, odaviszi, ezt vesz azt vesz...


Zsák meg a foltja.

2019. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Izabella220 ***** válasza:
Csak vissza ne táncolj,sajnálatból.Baromi nagy hiba lenne.
2019. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hany honaposra tervezed a szakitasi procedurat? Fejezd be a kapcsolatot a hetvegen es jovo heten mar randizhatsz az uj sraccal.
2019. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!