Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez a zűrös/zavaros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a zűrös/zavaros helyzet ami van a világban, milyen hatással van/lesz az olyan introvertált emberekre, akik annak ellenére, hogy introvertáltak, szeretnének ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igen, én is ebbe a kategóriába tartozom, de most nem csak magamra szeretném irányitani a kérdést.


Gondolok most itt olyan emberekre, akik introvertáltak és alapból nehezen ismerkednek. Most pedig, hogy a világ is úgymond le van zárva, az a kevés alkalom is szertefoszlott, hogy valakit megismerjenek.


Én személy szerint például eleinte jól éreztem magam, mivel introvertált emberként ha emberek között vagyok olykor-olykor eléggé ki tud fárasztani. Egy idő után azonban eléggé kezdett zavarni az egyedüllét.

Az internetes ismerkedés nekem pedig az életem során pedig sosem sikerült...


Más is volt ezzel így? Ti mit tettetek ez ellen?


2020. nov. 13. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Én neten ismerkedek, de inkább azzal van a baj, hogy az adott lány messze lakik tőlem, vagy túl fiatal, vagy komolytalan az egész. Fb date appon is ugyanez van.

2020. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért, amíg nem voltak zárva a kocsmák, szórakozóhelyek, éttermek hol ismerkedtél? Introvertáltként, elmentél egy szórakozóhelyre és odamentél egy lányhoz? Gondolom nem.

Most is rengeteg lehetőség van az ismerkedésre ha személyesen akarsz. Rengeteg a kiránduló az erdőkben, most végre felértékelődött az aktív kikapcsolódás szerepe és szombat vasárnap nem másnaposan fetrengenek az emberek.

Még mindig rengeteg munkahelyre be kell járni, és a kutyát is sétáltatni kell, és nem tilos leszólítani az eladót sem (bár sztem egy introvertált ilyet sose tenne)


Introvertáltként eddig is a netes ismerkedés volt a jobb lehetőség. Talán egyedüli kivételneka kocsmázást mondanám, ami most ényleg nincs, de ahhoz kell egy jó baráti kör.


Egyébként az internetes ismerkedés lényege, h előtte tuningold fel a kinézetedet (most van idő sportolni, meg azt szabad is). 10ből 9 lányt a neten csakis kizárólag a kinézet érdekel. A netes csevegést hagyni kell, mert unalmas, közhelyes és könnyen röhejessé válik, a legjobb ha minél előbb találkozol vele élőben. Nyilván szabadtéren, de pl. az előbb említett kirándulás egy kiváló lehetőség az ismerkedésre - sokkal jobb mint mondjuk egy mozi vagy étterem.

2020. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Személy szerint nekem az internetes ismerkedéssel nem nagyon vannak jó tapasztalataim. A normál ismerkedéssel meg talán még kevésbé.


Én mindig úgy éreztem, hogy ahhoz, hogy valakivel megismerkedjek, kell egy véletlennek történnie, ill. valaki által, hogy bemutatnak valakinek, mert ez annak meg annak a haverja/ismerőse (és itt a véletlen).

Velem viszont ez sosem történt meg és nagyon erősen kétlem, hogy valaha meg fog.

2020. nov. 14. 01:05
 4/4 anonim ***** válasza:

És azt tudod miért éreztél így? Mert ugye ennek se racionálisan, se matematikailag, se szociális szempontból, se biológialiag, egyszóval sehogysincs semmi alapja és értelme.

Megmondom miért érzel így: mert túl sok agymosó hollywoodi filmet nézel.

Csak abban vannak ilyen hülyeségek. Ezzel azt akarják elérni, hogy az emberek mindig "várják az igazit", ezáltalá a pártalálás még nehezebb lesz, és még többet költenek az emberek.


Nézd meg az ismerősiedet, vajon hűny van aki véletlen találkozott a párjával?

Legtöbben osztálytárs, egyetem, munkahelyi ismeretségéből született, a maradék pedig netes társkereső, esetleg valamiféle hobbi (pl. tánc, sport) kapcsán ismerte meg a párját.

Én nem ismerek egyetlen embert se aki véletlen, mondjuk az utcán találkozott valakivel, és a valaki bemutatta valakinek, az is ritka. Olyat ismerek akik szórakozóhelyen jöttek össze, ezt lehet véletlennek felfogni... tudod mi a közös ezekbe? Egyikük se várta a sült galambot hanem tett érte.

Szórakozóhelyen odament a csajhoz kezdeményezni. 100-ból 99 nemet mondott, a 100.-nál bejött és azóta együtt vannak. Vagy munkatársra nyomult fél évig amíg összejöttek.


Amit te csinálsz, hogy várod a csodát. Így aztán az egyetlen amit tudsz csinálni, hogy sajnáltatod magad továbbra is.

2020. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!