Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha nem akarom az online ismerkedéssel járó köröket mindig végig futni?

Figyelt kérdés

Nagyon szívesen ismerkednék lányokkal, szeretnék majd egy barátnőt, ha úgy alakul, de ahhoz meg egyre kevesebb motivációm van, ami az online ismerkedéssel jár. Mindig ugyan azok a körök.. Hol laksz? Mit tanulsz? Dolgozol? Mit szeretsz csinálni? Mire eljutunk egy képcseréig (ami nem is biztos, mert vagy ellaposodik a beszélgetés vagy eltűnik a másik), akkor a képcserénél esetleg kiderül, hogy annyira nem tetszünk egymásnak vagy ha mégis eljutunk végre egy találkozóig kiderül, hogy csak írásban tudtunk jól elbeszélgetni és nincs meg az a szikra.. (Egy csomó 1 találkozásos esetet tudhatok magam mögött)

Tudom ezekben a covidos időkben alig van lehetőség, de akkor mégis hogyan szerezzem vissza a motivációm? Az ismerkedéshez lenne kedvem, de ettől az online mizériától egyre jobban kezdek kiégni úgy érzem..


(Egy 25 éves leszbikus lány, aki szívesen sétálna és beszélgetne élőben Budapesten bárhol egy hozzá hasonló elvarázsolt lánnyal)



2020. nov. 22. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Ha Bp-n nem tudsz élőben ismerkedni, akkor nem biztos, hogy a rendszerben van a hiba. (term. nem a vírusos időkre értem)
2020. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: Hidd el, amíg lehetett kihasználtam az élő programokat, nem ültem otthon folyton. Egyszerűen nehéz olyan lányt találnom, aki hasonló hozzám, akivel összepasszolnánk. Nehéz, mert hiába megyek meleg programokra, az ott lévő lányokat nagyrészt az tartja össze, hogy melegek. Az érdeklődési kör, személyiség, kémia meg már egy külön téma. Nem egyszerű ez sehol. Igaz, hogy nem vagyok én sem az a nagyon feltűnő, kezdeményező típus.. De mindig próbálkoztam.
2020. nov. 22. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Teljesen megértem az eseted és együtt is érzek veled, tudom miről beszélsz, hiszen ezt sajnos én is megtapasztaltam online felületen.

Próbálkoztam már instagramon számos LMBTQ oldalakon, de sajnos 95%-ában semmibe vész az egész "ismerkedés".

Vannak akik csak képcserézni akarnak, vannak olyanok is hogy 1-2 mondatot jól elbeszélgetünk, van is közös téma, aztán a másik meg csak 1-2 szóval válaszol, vagy csak "kedveli" az üzenetem, én meg fosom a szöveget mint a hülye, de olyan is előfordult, hogy bekövetett, ráírtam, hogy szeretnék ismerkedni, beszélgetni vele, majd ok nélkül letiltott...

Ugyanakkor van jó oldala is, ha nem nagy %-ban, de sikerült igaz barátságot is kialakítanom, amiről azt mondom, hogy "Na végre ez már sikerült" és már olyan is volt hogy találkoztunk személyesen is, ugyanúgy elbeszélgettünk oldottan kötetlenül mint online.

Igaz, más a való életbeni csevegés mint online.


L

2020. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amitől motivációm vesztem, hogy kér instát, megadja a saját fotós instáját, persze látom az igazit is, ami fun fact: tök nyilvános. Facem elkérni, kamufaceről vesz fel. Na most aki online ismerkedik, vállalja már fel magát. Hülyének érzem magam lassan, hogy halál nyugodtan megadom az ilyen platformokon a nevem, amin megtalál, mert nem fog ő az igaziról felvenni. Pedig két kattintás letiltani valakit, és én ezt szoktam, ha pl. pasi talál be. :D Szerintem még senki mást nem tiltottam ismerkedéskor és mindig szoktam válaszolni is, mert legfelejebb lesz még egy barát. :D

Én egyébként képcserét szeretek minél előbb.

2020. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kérek fiúktól privátot, köszönöm!
2020. nov. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!