Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kell randizni? Hova...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell randizni? Hova hívjam? Kinek milyen tapasztalatai vannak online ismeretségek utáni első talival? (két lány)

Figyelt kérdés

A vicc az, hogy volt már kapcsolatom, nem vagyok már tini.


Viszont annak vége lett, és most itt állok, szingliként.


Randizni nemigen voltunk, hiszen barátság alakult át romantikus kapcsolattá, így már ismertük egymást, voltunk egymás lakásán, stb korábban is.


Most viszont elkezdtem társkeresni, dumálok online pár lánnyal, szimpatikusak, szívesen megismerném őket élőben is.


Viszont tartok attól, hogy mindez publikusan mennyire kellemetlen, ha pl. elmegyünk kávézni valahová, akkor az esetleges homofób közeg hogyan befolyásolja a megismerkedést.


Privát helyszínre nyilván nem akarom vinni őket, hiszen az picit így elsőre sok, nem akarnék rátelepedni senkire, a semleges terep fontos.

Melegbárba nem hívnám így elsőre őket, (bár lenne a közelben), mert egyrészt ott nem lehet beszélgetni, másrészt meg mert egy húspiac, habár biztonságosabb mint a kávézó.


Tippek?

Örülnék neki ha valaki írna tapasztalatot is ilyesmivel kapcsolatban.



2015. szept. 25. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem biztos, hogy értem, de ha két lány randijáról van szó, szerintem bárhova mehettek, úgyis mindenki azt gondolja, hogy csak barátnők vagytok. Ha félre értettem, akkor javíts ki.
2015. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Történetesen mindkettőnkön látszik hogy mi a szitu, és szerintem egy első randit nem lehet úgy, hogy azon aggódjak hogy jaj, csak észre ne vegyék.
2015. szept. 25. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted bárkit is érdekel, hogy két ember beszélget egymással egy kávézóban? Ha én elmegyek az általános iskolai haverommal kocsmázni, akkor nem gondolja senki azt, hogy melegek vagyunk. Mert gondolom, nem nyilvános csókcsatákat akartok rendezni, bár szerintem elég sok férfi örülne neki.
2015. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted mégis, hogy látszik mi a szitu?

Mellesleg ha még várost is írnál, a bolygót be tudjuk lőni, de közelebbi segítség nem ártana.

2015. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom amúgy, nekem elég meredek elképzeléseim vannak a randizást illetően. Mert zsigerből utálom, könnyen mutatja másnak magát az illető, mint amilyen, főleg ha randi néven fut a dolog. XD Én amúgy ha valakit sikerül rávennem találkára akkor próbálok valami közös programot találni a közös érdeklődési körünknek megfelelően és azt együtt csinálni, mint akár csak barátok, főleg 1. találkozón. Aztán ha tetszünk egymásnak, akkor bőven jó, ha pedig nem, akkor meg nem kellemetlen, mert valami jó elfoglaltság volt. Mikre gondolok? Akár egy koncert, egy állatkerti kirándulás, egy séta, egy sörözés :D nyáron akár strandolás :D Igen én elsőre simán bevállalnék ilyeneket, mert rohadtul nem normálisan működök. :D

Inkább beszéld meg a leányzóval, hogy neki kellemetlen lenne-e meg neked az-e egy ilyen... mert engem pl. konkrétan nem érdekelne. Ha az nem megoldható, keress valami meleg barátabb helyet. :) De ahol főként fiatalok vannak, ott szerintem nem nagyon kell parázni.

2015. szept. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!