Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajozási tippek? Hogyan kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási tippek? Hogyan kell szórakozóhelyen vagy online kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Lányos lány vagyok, bár levágattam a hajamat, de még szerintem így se levágós a dolog. Szóval ha én nem kezdeményezek, más se fog.


Na most a pasikat gondolom az apjuk tanítja csajozni, meg esetleg az idősebb haverok.


De nekem fogalmam nincsen, hogy mint lány, hogyan kéne vállalható módon leszólítani egy nőt. Nagyon nyúl vagyok, még olyan helyen sem merek odamenni, ahol 90% biztos hogy a ő is a lányokat szereti.


Más is fél ettől? Én totál nyúl vagyok ehhez. Vagy tisztára zavarban vagyok, és nem merek semmit mondani, vagy pedig valami baromság lesz belőle a végén.



2015. máj. 24. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne! :)

20/L/L

2015. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is:)

16L/L

2015. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem szintén :)
2015. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!