Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők, nektek a "komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, nektek a "komoly kapcsolatot keresek" kijelentés valójában mit jelent?

Figyelt kérdés
Milyen szándék bujik meg mögötte valójában?
2020. nov. 24. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt hogy nem játszani akarok, vagy szeretői kapcsolatot, hanem valakivel megosztani az életem, nálam ezt
2020. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy nem pár hónapban gondolkodom és nem korlátoznám le a kapcsolatot csak dugásra, hanem társat keresek, akire azt mondhatom, hogy a másik felem és megoszthatom vele az életem.
2020. nov. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Az előzőekhez hasonlóan, viszonzott szerelmet keresek, társat, nem csak dugó pajtit, vagy ilyen barátság extrákkal szórakozást esetleg szeretői szerepkört. Normális monogám párkapcsolatot, jó esetben évekre, vagy évtizedekre.
2020. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Semmi nem bújik meg ezen felül.
2020. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

A legtöbbnél azt jelenti, hogy nem tetszel neki és inkább kuratja magát egy "sugar daddyvel" vagy náladd jobb képű és/vagy gazdagabb és/vagy menőbb arcokkal.

Lekoptatós szöveg és igazából ez olyan mint az álláshirdetéseknél a "versenyképes fizetés" meghatározás. Csak egy kötelező bullshit.

Hú de le leszek pontozva... :D

2020. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nálam a komoly kapcsolat: életünk végéig együtt élünk, szeretjük egymást (na oké, néha előfordul veszekedés is, mert időnként elkerülhetetlen), sokat kedveskedünk egymásnak, bármi történik segítjük egymást, kiállunk egymás mellett, jókat szexelünk, mindent meg tudunk beszélni titkolózás nélkül, nem csinálunk gyereket, stb. Nekem már működik több, mint 10 éve.
2020. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Nekem 16 év komoly kapcsolat után már csak annyit, hogy külön éljek a "jövendőbelimtől", kölcsönösen tiszteljük egymást, ne akarjon lehúzni mert én is önellátó vagyok, ha együtt vagyunk legyen tartalmas, de mindenkinek legyen magánszférája.

Lehet a csalódottság beszél belőlem, de ennél komolyabbra már nem vágyom.

2020. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Komoly kapcsolat az annyit jelent, hogy szigorúan csak olyan pasival kerül kapcsolatba akinek komoly anyagi háttere van. Azaz tudja finanszírozni a nő minden kiadását (fodrász, sminkes, kozmetikus, szolárium, 3D pilla, 4D pilla, kollagénfeltöltés, póthaj, fitnessz, plázázás, új ruhák, cipők, kiegészítők, táska, telefon, laptop, kocsi, annak költségei, wellness hétvégék, külföldi nyaralás, stb, stb, stb) úgy, hogy cserébe nem veszi el a nő függetlenségét (azaz nem várja el, hogy beszámoljon, mikor, hol, kivel volt, mit csinált, nem várja el, hogy mosson, főzzön, mosogasson, takarítson, nem vár el szexuális együttlétet, viszont ne is merje megcsalni!). Nincs szex, nincs tapi, nincs csók, nincs semmilyen közeledés! De legyen kaja, és rend!
2020. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
8-as oké. Megyek és meg is mondom a páromnak, hogy ezek szerint neki bizony komoly anyagi háttere van, szóval ne legyen szomorú, hogy nem fizették ki a túlórát. :D
2020. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem barátság extrákat meg játszótársakat szeretnék az életembe, hanem hosszú távra társat. Hogy mennyi lesz az annyi, az élet is adja meg a közös munkánk. :)

Amúgy a 8-ashoz hasonló elborult elmékre ráférne némi terápia. :D

2020. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!