Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek 30+ on ti randizások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek 30+ on ti randizások után ha a férfi bejön és azt mondja élj vele együtt Svájcba mit mondanál?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de nem, mert itt van a családom, barátaim, munkám, életem.
2020. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Akármilyen gazdag és jól prosperáló hely is, én akkor sem akarok egy olyan országban élni, ahol a nők csak az 1970-es években kaptak szavazójogot. De még ha ez nem is lenne a képben, én személy szerint betegesen irtózom a magas, sziklás hegyes tájaktól, hangozzon bármilyen hülyén is. Az Alpoknak már a látványától is klausztrofóbiás leszek.
2020. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak egy férfi miatt nem költöznék sehová, de mivel Svájcban egész szívesen élnék (a második válaszolóval ellentétben imádom az Aplokat és a sziklás hegyeket :)) így lehetne róla szó, ha megvárná amíg elintézek mindent. Semmiképp nem azonnal mennék, nem szolgáltatnám ki magam senkinek még hosszú ismerettség után sem, pár randi után meg főleg. Akkor mennék, ha lenne munkám, pénzem, B tervem és rágyúrnék a nyelvtudásra is legalább németből, nem akarnék csak az angolra támaszkodni.
2020. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék, mert Svájcba nem akarok.


Ha olyan helyre menne, ahova én is mennék, akkor is magamnak fizetnék mindent, nem a kis utánfutója lennék.

2020. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak aki a privátot írta - itt írj, privátra nem fogok válaszolni. Arra amit írtál (együtt tanulás, segít munkát keresni, kezdésnek kimegyek 2 hétre): nekem nem játszana, hogy próbahetet tartsunk meg ilyen baromságok és a többi dologban maximum akkor fogadok el limitált segítséget, ha nem várja azt, hogy pár hetes ismerettség után a semmire összeköltözzek vele, hogy majd jaj de jó lesz. Ha nem akarja kivárni, amíg egyedül oldom meg az anyagi és munkaügyi részét, akkor szerintem ennyi elég volt az ismerkedésből.
2020. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távú, bevált kapcsolatban meggondolnám. Randizgatások alatt biztos nem. Nem ismerem eléggé a férfit, kiépített életem van itt, Budapesten (jó munkám - amit leginkább a jó angoltudásom miatt tudtam megszerezni, nem gondolom, hogy akkora kuriózum lenne Svájcban... húspogácsa-forgatónak, hotelszoba-takarítónak jobb fizetésért sem mennék el, nemhiába tanultam, szellemi kihívást jelentő munkát szeretnék, nem robotolást; szeretem az itteni kulturális életet; nem lenne semmi kedvem mindent a nulláról kezdeni sem a munkában, sem az emberi kapcsolatokban - hacsak nem tud beprotezsálni egy jó munkahelyre és egy normális baráti társaságba). Mondjuk pont ezért én szeretem letudni azt az ismerkedés elején, hogy hol képzeli el az életét a pasas, hogy akkor ne az 5. randin szakítsunk, hanem az 1.-nél hagyjuk abba, ha nem egyeznek a távlati céljaink ilyen téren.
2020. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebben a században nagy divat, hogy 30-40es hipersportos férfiak Grönlandon, Kanadában, stb. akarnak laknak, csak nem hiába nem lesz tartós kapcsolatuk az ilyeneknek, egy komoly nő nem tudja felvenni a versenyt ilyenekkel.
2020. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem.

Nekem itt van életem, munkám, hivatásom, barátaim. Nagyon talán több éves, stabil párkapcsolatban gondolkoznék el ezen, de néhány randi után kizárt. Sőt, furcsállnám is, hogy egyből ki akar vinni. Futtató tán, vagy valami ilyesmi? :))

2020. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es, én pont Kanadába költöztem ki a párommal pár éve. Igaz nem randizgatás után, hanem már komolyabb kapcsolatban. Neki volt munkaajánlata, én követtem, és sokat segített az első évben. De én már korábban is éltem külföldön, több országban, tehát egyedül is boldogultam.
2020. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!