Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több ismerősnél (nők) làtom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több ismerősnél (nők) làtom, hogy külföldi párjukkal élnek távkapcsolatban évekig (közel 30 évesek) és tervezik, hogy majd kiköltöznek a párjukhoz. Mennyi esély van rá, hogy együtt is maradnak?

Figyelt kérdés
Egyre több esetben látom ezt,nektek mi a tapasztalatok erről? Miért lett ennyire népszerű ez? Van jövője egy ilyen kapcsolatnak?

2020. nov. 12. 23:11
A kérdező szavazást indított:
Van jövője
Nincs jövője
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
100-ból 1...talán.
2020. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted a távkapcsolatot, hogy neten ismerkednek meg és még sosem találkoztak, csak videochatelnek/telefonálnak?
2020. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én egy ilyet ismerek, a testvérem. Nekik bejött. 2 hónapos a kislányuk.
2020. nov. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Élőben ismerkedtek meg vagy neten de találkoztak már csak nem egy helyen laknak és egymáshoz utazgatnak jelenleg.
2020. nov. 13. 07:12
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
En sok ilyet láttam, meg én is évekig ebben éltem, öszinten szolva semmi extra. Azóta hazasok vagyunk már. Gyakorta meg erősebb is egy ilyen kapcsolat mint az átlag.
2020. nov. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy van jövője. Csak mindkét fél részéről kitartást kíván a dolog.
2020. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt ferfikent 3 tavkapcsom, mind tonkrement 1-2 ev utan. Volt helyben jobb pasi, mint kiderult mindig. Szoval kamu h mukodik, vagy 100 bol 1 (gyks nokre ne hallgass h mindegyiknek jo lett, mert az a no aki a gykn van az a 100 bol 1 tipus, az aki 40 evesen is szebb mint a 20on eves Palvin Barbi)
2020. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Szeritnem működhet, ha mindkét fél igazan akarja.
2020. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ attól, hogy a felek mennyi energiát tesznek a kapcsolatba. Több, mint négy évig éltem így, kb 1000 km ingázással. Nagyon megterhelő volt. Nem csak azzal kellett megbirkózni, hogy a másik nem lehet ott, amikor épp nagyon szükség lenne rá. Az is kifejezetten nehéz volt, hogy bármennyire is fáradt az ember, este akkor is beszélni kellett kb egy órát a másikkal, mert a kapcsoaltot valahogy fenn kell tartani. A harmadik nehézség természetesen az anyagiak, különösen ekkora távnál. Elég sok áldozattal járt. Vioszont, mi már az elején így éltünk, tudtuk mivel jár ez. MÁr akkor volt egy körülbelüli dátumunk, hogy mikor tudok kiköltözni hozzá. Erre készültünk, ez motivált minket és vitt előre a megvalósítás felé. Természetesen, amilyen gyakran csak lehetett, találkoztunk. Több, mint két éve élünk már együtt, és még nem mentünk szét. Szóval, se erre se arra nincs garancia.
2020. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek nem normálisak, de minimum aszexuálisak. Hogy lehet annyi időt szex nélkül tölteni, mikor még vágysz is a párodra??
2021. szept. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!