Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak 35 -40 éves inceleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak 35 -40 éves inceleket akik még a szüleikkel laknak?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak legenda?
2020. nov. 24. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindig is voltak, csak nem incelnek hívták őket, hanem agglegénynek, öreglegénynek.
2020. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Az inceleket felszívja idővel a társadalom. Nem új felfedezés csak egy már létező jelenség részei. Kitolódott a házasságkötés 30pluszvalamennyire. Bambák szerint egyetem karrier miatt. Persze nem ( 20ról 26 évre tolódást még lehetne ezzel magyarázni de a mai állapotot nem). Csajok keringenek az elenyésző számú szépfiú körül. És aki nem nyer mert nem elsőszámú nőcije a hapsinak aki elköteleződés mellett dönt (ugye többnejűség nincs) azt lepattanóként viszik az incelek. Az incelek nem örök vesztesek csak nem menők mert ki kell böjtölniük a hoppon maradt nőt. Csak annyi hapsi marad végleg egyedül amennyi korábban is.
2020. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai gazdasági helyzetben nem mondok véleményt ilyesmiről, de nekem az fontosabb, hogy érzelmileg mennyire van a szülei befolyása alatt, hogyha én érzelmileg hiszek benne és a kapcsolatunkban és sok mindent megteszek érte, akkor nehogy a sokkal tapasztaltabb, sokszor lekezelő korosztály mondjon rólam és a kapcsolatunkról, a páromra jó nagy hatással lévő véleményeket.34N.
2020. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok sem szűz, sem férfi, de én is a szülői házban tervezek lakni 35 éves koromig 😃
2020. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha - itt vagyok 36/F. Még munkám sincs. Ezért fel is készültem rá hogy egyedül maradok :)
2020. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Részvétem a szülőknek.
2020. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki incelezik az maga is csak egy kretén. Én sok csajt is ismerek 40 FÖLÖTT akik még a szüleikkel laknak. És nekik még csak nincs is nehéz dolguk mint a pasiknak.
2020. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!