Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire lenne sikeres egy olyan kereskedő, aki pofára döntené el, hogy kinek adja oda a terméket ingyen, kinek féláron, kinek teljes áron és az idő előrehaladtával egyre drágulna a termék?

Figyelt kérdés
Nem tévesztettem kategóriát. Aki érti az iróniát az érti, aki nem, az nem...
2020. nov. 25. 09:03
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
95%

"csak életkoromból kifolyólag egyre többször..."


És vedd tudomásul, hogy oregszel. A fiatal lányoknak nem fogsz kelleni. Tudod, veled is halad ám az idő.

2020. nov. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
97%

#10

Na látod, nem egyeztek a tervek nem is lett belőle semmi. Csak ezt értelmes ember módjára fel kéne dolgoznod, nem hisztizned, mint egy kisgyerek.

2020. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
97%

Hát, én pl. lefeküdtem egy f.aszkalap fuckboy h.ülyegyerekkel 21 évesen 1 hét után. A mostani párommal (7 és fél éve vagyunk együtt) a 3. randin lefeküdtem. Akkor láttam életemben 4x-re.

Ha neadjisten szingli lennék, és azzal jönne a randipartnerem, hogy ilyen meg olyan feltételei vannak, merthogy ha mással lefeküdtem ekkor és akkor, akkor neki is járjon, akkor jó eséllyel kiröhögném a francba. Ha pedig hozzám merne nyúlni, akkor a veséjét vagy a golyóit rúgnám le.

2020. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem irónia, ez röhej.

Ha kereskedni akarsz, akkor ott a prosti kb szabott árakkal

Ha ismerkedni, akkor még ne felhúzott orral, még nem határidővel tedd.

A XIX század végéig kb úgy működött a kereskedelem, ahogy írtad, azután jelent csak meg a "szabott árak" rendszere, addig nagyon jól elvoltak a pofára adott árazással.

2020. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
93%

"hogy kivel megyek randizni és milyen feltételekkel."


Nyuszika, a feltételeket te nem tudod diktálni.

2020. nov. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
71%

# 14


Nem tudom, melyik disznóólban élsz, de itt nem. :)

2020. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
94%
#15-nek: Persze, persze. Najd beszéld ki anyucival, hogy milyen csúnyák a nők, hogy egy olyan FANTASZTIKUS férfi, mint te nem kellesz nekik.
2020. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
55%
(15-nek szántam én is, csak elírtam)
2020. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
98%

"Nekem is ahhoz, hogy kivel megyek randizni és milyen feltételekkel."

Rendben, akkor mi itt a gond. A nők is eldönthetik, hogy kivel mennek randizni és milyen feltételekkel és te is. Problem solved.

2020. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
96%

A munka és a párkapcsolat két különböző dolog kedves kérdező. Amúgy ilyen helyzetben előbb utóbb gyorsan elvándorolna tőled a vevőköröd 95%-a , és megtalálna a fogyasztóvédelem, és a NAV és a Rendőrség is, mert megsértetted az emberek jogait, és nem mellesleg be is csaptad őket. Jó hogy nem már földes rtohadt krumplit, vagy penészes hagymát akarnál eladni nekik drágán. Vagy képen röhögnek, vagy udvariasan jeleznék, hogy ne hari de proli vagy.


Akkor ne legyél kereskedő ilyen egyszerű, ha nem érted ennek a szónak a lényegét.

2020. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!